100% doğal ürün

Türk Kahvesi (500 g) | Sweet Heaven (ÇKA037)

Özenle seçilen arabica kahve çekirdeklerinden orta kavrum , taş değirmenlerde öğütülmüş Türk Kahvesi.
42,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Özenle seçilen arabica kahve çekirdeklerinden orta kavrum , taş değirmenlerde öğütülmüş Türk Kahvesi. Türk Kahvesi ; Kendine has sunumuyla,farklı pişirilme tekniğiyle hazırlanan eşsiz bir tat ve dokuya sahip olan geleneksel bir içecektir.

Öğütme günündeki tazeliğini günlerce korusun diye sizin için tasarladığımız özel kutu ambalajında. Bir fincan oda sıcaklığındaki suya (60ml)  7 gr Türk kahvesini ekleyerek kısık ateşte veya Türk kahvesi makinasında pişirip,istediğiniz şeker ayarında tüketebilirsiniz.

2007 yılında iki pasta ustası arkadaşın yollarının keşişmesiyle ortaya çıkan Sweet Heaven markası bugün 200 ün üzerinde çalışanıyla Türkiye nin en iyi donuk pasta üreticileri arasındadır. Pasta üretiminin dışında 2018 yılında kahve ve bitki çayları sektörüne yenilikçi ve dinamik yapısıyla giriş yaparak Dünya'nın en iyi kahve çekirdeklerini toparlayıp Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır. Ürettiği her ürünü aşk ve tutkuyla bir araya getirmeye çalışan sweet Heaven markasına sitemizde yer vermekten büyük keyif duymaktayız. Sizlerde gönül rahatlığıyla Sweet Heaven ürünlerini tüketebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. 
Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Amabaljı açıldıktan sonra en kısa sürede tüketmenizi öneririz. 
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER