100% doğal ürün

Tunceli Beyazdağ Yaylası Süzme Çiçek Balı (1000 g) | O Lezzet (BAL022)

Tunceli'nin merkeze bağlı Geyiksuyu köyünün Beyaz dağı eteklerinde 1.300 rakımında zengin çiçek florasında üretilen balımızdır. Kokusundan, görüntüsünden ve tadından tüm doğallığını hissedeceğinizi çok seveceğinizi düşüyoruz.  Sayılı stoklu bu ürünümüzü mutlaka denemenizi öneririz.
115,00 ₺ 132,25 ₺ KDV Dahil %15 İndirim
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver
Balcı Hüseyin Aydın tarafından, Tunceli'nin merkeze bağlı Geyikyusu köyünün Beyaz dağı eteklerinde 1.300 rakımında zengin çiçek florasından, ağırlıklı olarak kekik ve gevan bitkilerinden beslenen arıların,  haziran ayı ortalarında başlayan bal üretimleri, ağustos un ortalarında tamamlanmış olur. Kokusundan, görüntüsünden ve tadından tüm doğallığını hissedeceğinizi çok seveceğinizi düşüyoruz.  Sayılı stoklu bu ürünümüzü mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. . 
12 yıldır arıcılık mesleğiyle uğraşan Balcı Hüseyin Aydın, bölgenin en karakterli bal üreticilerindne biridir. O lezzet ekibi olarak güçlü referans yönlendirmesiyle ulaştığımız Hüseyin Aydın'nın işine duyduğu saygıyı taktire şahen buluyoruz. Naif ve doğal karakteri bizce işinede yansımış. Yaptığımız sohbetde tüm zorluklara rağmen kaliteli bal üretimi için ciddiyetle işine sarıldığını anlıyoruz. 1975 doğumlu Hüseyin Aydın,  üniversite de sosyoloji bölümünü 3. sınıfta terk edip hayat mücadelesini atılmıştır. 

Üretim tarihinden itibaren  kuru, serin, karanlık ve ani sıcaklık değişimlerine uğramayan ortamda uzun süre muhafaza ederek tüketebilirsiniz.

Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

Çok lezzetli
1.10.2020

Tavsiye üzerine aldım ve çok beğendim. Kokusu ve tadı eskilerde ki gibi.

BENZER ÜRÜNLER