100% doğal ürün

Taze Aydilge (170 g) | Miralem (PYN018)

Bekledikçe değişen, bir şarap gibi yıllandıkça artan lezzetiyle taze Aydilge Peyniri , pastörize edilmiş İnek sütünden üretilmektedir. Fransız peynir sevenlerin damak tadına uygun olacak bu peyniri denemenizi tavsiye ederiz.
27,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Miralem markasının özel üretiminde olan Taze Aydilge Peyniri , pastörize edilmiş İnek sütünden üretilmektedir. Fransız peynir sevenlerin damak tadına uygun olacak bu peyniri denemenizi tavsiye ederiz.

Peynir: Süt’ün  peynir mayası ve peynir kültürü ile pıhtılaştırılarak peyniraltı suyunun ayrılmasıyla ya da sütün permeatının ayrılmasından sonra pıhtılaştırılmasıyla elde edilen, farklı sertliklerde ve yağ içeriklerinde, salamura ile ya da kuru tuzlama ile tuzlanarak ya da tuzlanmadan, starter kültür kullanarak ya da kullanmadan, telemesi haşlanarak ya da haşlanmadan, çeşnili ya da çeşnisiz olarak, tekniğine uygun olarak üretilen, olgunlaştırılmadan ya da olgunlaştırıldıktan sonra tüketilen, çeşidine özgü karakteristik özellikleri gösteren süt ürününü ifade eder.

Gramaj: 170 gr

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

MİRALEM

2008 Yılında İzmir’ de kurulan Miralem Peynircilik firması. Kurucusunun Fransa da edindiği peynir üretim deneyimlerini Türkiye’ ye döndükten sonra Türk damak tadıyla uyarlayarak farklı lezzetleri yakalamasıyla başlamış. Gerçek anlamda beğeneceğinizi, yediğiniz de alışkanlığınız haline geleceğini düşündüğümüz bu peynirleri mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Kurucusunun ve tüm ekibinin aşkla ürettiği bu peynirler, alışık olmadığınız bir kalitede ve özenle üretilmektedir. Son olarak şunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Çocuklarınız için ana kuzusu peynirini mutlaka denemelisiniz.

Miralem hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren +4 derecede muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER