100% doğal ürün

Taneli Fıstık Ezmesi (175 g) | Batır Gıda (RÇL016)

Osmaniye'nin en nefis yer fıstığına, tropikal hindistan cevizinin eşlik etmesiyle farklı bir damak tadı oluşturuyor. Etkili bir lezzet arıyorsanız, tam size göre diyebiliriz.
27,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Batır ezmelerde rafine şeker, koruyucu, glüten, palm yağı, renklendirici, kıvam arttırıcı bulunmamaktadır. Vegandırlar.Türkiye’de yetişen her şeyi lokal olarak tedarik eden bir markadır. Tirebolu’nun fındığını, Osmaniye’nin fıstığını, Balıkesir’in bademini, Fethiye’nin susamını, Antep’in fıstığını, Elmalı’nın elma suyunu, Antalya’nın tuzu kullanılmaktadır.

Katkı maddesi, ilave şeker, koruyucu, palm yağı içermemektedir.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 659,3

Toplam Yağ - 54,5

Doymuş Yağ - 9,9

Karbonhidrat - 18,5

Şeker - 5,2

Protein - 23,7

Tuz - 0,5

BATIR

Batır markası; ürünlerinde koruyucu, renklendirici, katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan besleyici özelliği yüksek, zengin içerikli üretim yapan bir firmadır. Kendine özgü reçeteleri, lezzetten ödün vermeyen, glüten içermeyen Vegan beslenmeye uygun ürünleri ile, inovasyon ve AR-GE nin önemini kanıtlamış ender üreticilerden birdir.

 2018 yılında Türkiye’deki gıda ve tarım ekosistemlerini dönüştürmeye, girişimcileri destekleyen fonlar kapsamında Avrupa Teknoloji ve Inovasyon Ensititüsü tarafından gerçekleştirilen, EIT Food Innovation Grants Demo Day’de 13 hedef ülkede gıda girişimcileri için düzenlediği yarışmada birincilik ödülü alan markanın o lezzet sayfasında olmasını çok istedik. Üretici hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER