100% doğal ürün

Spelt (Dinkel) Unu (1 kg) | Kappadokia (BKL037)

Spelt buğdayı proteince zengindir ve bu proteinler insan vücudunun ihtiyaç duyduğu dokuz temel amino asidin tamamını içerir. Spelt buğdayından elde edilen un hiçbir endüstriyel kimyasal ve katkı maddesi eklenmeden tam buğday unu şeklinde üretilmektedir. Sağlıkla tüketeceğiniz bu ürünü denemenizi tavsiye ederiz..
14,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

SPELT binlerce yıl önce hem Avrupa hem de Orta Doğu’daki eski medeniyetler tarafından yetiştirilen buğday türlerindendir. Son yılarda sağlıklı ve doğal beslenmenin popüler olmasıyla tekrardan üretimi hızla artmıştır. Genetik yapısı ve içerdiği besin maddeleri nedeniyle popülerliği çok hızlı artmaktadır.

Spelt buğdayı proteince zengindir ve bu proteinler insan vücudunun ihtiyaç duyduğu dokuz temel amino asidin tamamını içerir.

Sipelt buğdayından elde edilen un hiçbir endüstriyel kimyasal ve katkı maddesi eklenmeden tam buğday unu şeklinde tüketicilerimize sunmaktayız.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Kappadokia Tarım ve gıda alanlarında, ülkemizde ilk defa, tohum güvenliğinden yola çıkarak, “gerçek tohumlardan, gerçek gıdalara” sloganı ile üretim yapan.  2020 yılında, ülkemizin ilk atalık, genetiği korunmuş buğday çeşidinin tescilini gerçekleştiren bir markadır. Un ve Bakliyat ürün kategorisinde yer verdiğimiz Kappadokia markası, İç Anadolu’nun Kırşehir ilinde faaliyet göstermektedir. Detaylı bilgi için Kappadokia web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek uzun vadede tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER