100% doğal ürün

Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı (500 ml) | Potamya (ZYY024)

Ayvalık bandrollü Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı’mız ile zeytinin en doğal ve aromatik halini tadacaksınız. Soğuk tüketmenizi tavsiye ederiz.
52,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver
Ayvalık bandrollü Potamya Naturel Birinci Zeyinyağı’ nın oleik asit oranı 0,8 ile 2 arasındadır, tüm sıcak yemeklerde kullanılması için idealdir. Hafif ve lezzetli yapısını hissedeceğiniz ve tadacağınız sıcak yemeklerle ve kızartmalarla tüketiminizi tavsiye ederiz.
Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

POTAMYA

Sağlıklı ve doğal beslenme anlayışını benimseyen, sıradanlığın dışına çıkmak isteyen yeni nesil bir markanın oluşum hikâyesinden doğan Potamya markası, özellikle farklı makarna gruplarıyla ön plana çıkmış bir markadır. Potamya makarnaları, düşük karbonhidrat, yüksek besin değeri ve yüksek protein içeriğiyle diğer klasik makarnalara göre farklı bir beslenme kalıbı oluşturmaktadır. Kırmızı ve yeşil mercimek, nohut ve balkabağından yaptıkları makarnaları tüketim alışkanlıklarınızı değiştirecek cinsten farklı bir damak tadına sahiptir. Gerçek anlamda sağlıklı beslenmeyi önemiyorsanız, Potamya ürünlerini mutlaka denemenizi öneririz. Potamya markasının ürün grupları sadece makarna ile sınırlı değildir. Sitemizde doğal zeytinyağlarına ve Pesto sosuna da yer vermekteyiz. Potamya markasının ürünlerini seveceğinizi düşünüyoruz. Potamya hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sayfalarınızı ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER