100% doğal ürün

Soğan Tozu (90 Gr) | Naturelka (BHT019)

Yerli üretim soğanlar, özenle seçilip temizlendikten sonra, belli ısı derecesinde vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur, özel değirmenlerde öğütülür. Soğan tozunu birçok hamur işinde, sebze yemeklerinde, çiğ köfte ve köfte yapımında kullanabilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederiz.
15,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Üretimi, soğanlar özenle seçildikten sonra temizleme işlemine geçilmektedir.Belirli bir ısı derecesinde ve sürede vitamin mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur. Özel değirmenlerde üretilip toz halini almaktadır.

Naturelka markasının özel üretiminde olan soğan tozu bir çok hamur işinde (ekmek, mantı, pizza, poğaça, vs..) çorba,sos, et-balık-tavuk-sebze yemeklerinde, çiğ köfte ve köfte yapımında kullanılabilir. Hiçbir katkısı maddesi ve gluten içermez.

 

Gramaj :90 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

 

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 293,5 kcal

Karbonhidrat - 49,19

Yağ - 1,03

Şeker - 31,68

Diyet Lif - 15,17

Protein - 15,17

Tuz Tayini - 0,63

NATURELKA

Aydın ilinin bereketli topraklarında kestane unu üretimiyle, üreticilik hayatına başlayan evli bir çiftin hikâyesinden doğan Naturelka markası, bugün onlarca glütensiz un üretimiyle sofralara renk katmaktadır. Ürünlerinin doğallığı, işletme sahiplerinin işlerine olan aşkıyla büyüyüp, gelişmiş olan bir marka. Glütensiz unların dışında sebze ve meyvelerden oluşan tozları ile mutfağınızda farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.  Detaylı bilgi edinmek için Naturelka web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER