100% doğal ürün

Sarımsak Tozu (90 Gr) | Naturelka (BHT018)

Yerli üretim sarımsaklar, özenle seçilip temizlendikten sonra, belli ısı derecesinde vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur, özel değirmenlerde öğütülür. Sarımsak tozunu birçok hamur işinde, sebze yemeklerinde, çiğ köfte ve köfte yapımında veya yoğurtla birlikte kullanabilirsiniz.
15,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Üretim aşamasında, yerli üretim sarımsaklar özenle seçildikten sonra temizleme işlemine geçilmektedir.Belirli bir ısı derecesinde ve sürede vitamin ve aromasına zarar gelmeden kurutulur.Daha sonra özel değirmenlerde öğütülüp toz halini almaktadır.

Naturelka markasının özel üretiminde olan sarımsak tozu bir çok hamur işinde (ekmek, mantı, pizza, poğaça, vs..) çorba,sos, et-balık-tavuk-sebze yemeklerinde, çiğ köfte ve köfte yapımında, omletlerde veya  yoğurda karıştırarak kullanabilirsiniz. Hiçbir katkısı maddesi ve gluten içermez.

Gramaj : 90 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

 

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 307,28 kcal

Karbonhidrat - 64,45

Yağ - 1,97

Şeker - 0

Diyet Lif - 6,33

Protein - 7,92

Tuz Tayini - 0,310

NATURELKA

Aydın ilinin bereketli topraklarında kestane unu üretimiyle, üreticilik hayatına başlayan evli bir çiftin hikâyesinden doğan Naturelka markası, bugün onlarca glütensiz un üretimiyle sofralara renk katmaktadır. Ürünlerinin doğallığı, işletme sahiplerinin işlerine olan aşkıyla büyüyüp, gelişmiş olan bir marka. Glütensiz unların dışında sebze ve meyvelerden oluşan tozları ile mutfağınızda farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.  Detaylı bilgi edinmek için Naturelka web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER