100% doğal ürün

Sade Fıstık Ezmesi (300 g) | Era Gurme (RÇL032)

Çukurova topraklarının fıstıklarıyla yapılan şekersiz, doğal ve katkısız yer fıstığı ezmeleri ile sofralarınıza misafir oluyoruz. Bu lezzeti mutlaka deneyimlemelisiniz.
25,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Era Gurme markasının özel üretiminde olan ballı fıstık ezmesi Çukurova topraklarının fıstıklarıyla yapılan şekersiz, doğal ve katkısız yer fıstığı ezmeleri ile sofralarınıza misafir oluyor. Doğrudan veya sevdiğiniz gıdalara karıştırarak tüketebilirsiniz.Ballı Fıstık Ezmesinde katkı maddesi, koruyucu, ilave şeker ve tuz içermeden üretilmiş olup, analizleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Gramaj:300 gr

Bir gıda mühendisinin kalite ve saflık üzerine yaptığı AR-GE çalışmasıyla Era Gurme markası doğmuş.  Adananın verimli topraklarından elde edilen fıstıkları, bir gıda mühendisinin tecrübesiyle katkısız, doğal ve en saf haliyle oluşmasına vesile olmuş. Gıda Mühendisi Özlem hanımla yaptığımız sohbette markanın oluşmasında verdiği mücadeleyi, işine duyduğu aşkı, gıda sektöründe ki yetkinliğine hayran kaldık. Mütevazi ve özverili karakteri bizce fazlasıyla ürünlerine yansımış. Sitemizde fıstık, fındık ve keçiboynuzu ezmelerine yer verdiğimiz ürünlerini sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz
Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER