100% doğal ürün

Prolin 1000 Ham Kazdağları Balı (720 ml) | Queenida (BAL013)

Queenida markasının özel üretimindeki bal çeşitidir. Balın üretimi Kazdağlarında gerçekleşmektedir. Oksijenin en yoğun bölgesi ve eşine az rastlanan bitki florasının fazla olması sebebi ile Kazdağları tercih edilmiştir.En önemli ve en değerli aminoasit olan Prolin balda fazlası ile mevcuttur. Denemenizi tavsiye ederiz.
199,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Queenida markasının özel üretimindeki bal çeşitidir. Balın üretimi Kazdağlarında gerçekleşmektedir. Oksijenin en yoğun bölgesi ve eşine az rastlanan bitki florasının fazla olması sebebi ile Kazdağları tercih edilmiştir.En önemli ve en değerli aminoasit olan Prolin bu balda fazlası ile mevcuttur. Balın arılar tarafından yapıldığının ve saf olduğunun en büyük göstergelerinden biri prolin miktarıdır. Ham baldır.

Bal , Bitki nektarlarının, bitkilerin canlı kısımlarının salgılarının veya bitkilerin canlı kısımları üzerinde yaşayan bitki emici böceklerin salgılarının, bal arısı tarafından toplandıktan sonra kendine özgü maddelerle birleştirerek değişikliğe uğrattığı, su içeriğini düşürdüğü ve petekte depolayarak olgunlaştırdığı, doğası gereği kristallenebilen doğal bir üründür.

Gramaj : 720ml

Denemenizi tavsiye ederiz. 

 

 

 

 

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Şırıl, şırıl akan berrak suları,  eşsiz doğa güzelliğiyle, Kazdağılarının 1774 metrelik tepelerinden, 800 ü aşkın zengin çiçek florasından elde edilen bala Queenida adını vermişler. Kurucularının uzun süre yaptıkları arıcılık araştırması sonucu, balın en saf, en faydalı halini keşfetmişler. Balın en önemli besin değeri olan prolin, bir balın kalitesini ve saflık dercesini belirler. Queenida 1.500 Prolin değerine sahip balıyla eşsiz bir bal üretmiş diyebiliriz. 500 - 1.000 ve 1.500 prolin değerli 3 ürünüyle sitemizde yer verdiğimiz bu markayı sizlerin de seveceğinizi düşünmekteyiz. Queenida hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Instagram sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren son kullanma tarihine kadar, kuru, serin, karanlık ve ani sıcaklık değişimlerine uğramayan ortamlarda  muhafaza ederek tüketebilirsiniz.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER