100% doğal ürün

Portakal Kabuğu Tozu (50 Gr) | Naturelka (BHT017)

Portakal kabukları hijyenik ortamda fırçalanarak temizlenir. Belli ısı derecesinde vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur, özel değirmenlerde öğütülür. Portakal kabuğu tozunu birçok hamur işinde, sütlü tatlılarda, soslarda, tek başına veya başka unlarla karıştırarak kullanabilirsiniz. Mutlaka denemelisiniz.
11,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Üretim aşamasında, portakal kabukları hijyenik ortamda fırçalanarak temizlenmektedir. Belirli bir ısı derecesinde ve sürede vitamin mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulmaktadır. Daha sonra, özel değirmenlerde öğütülerek hiçbir katkı maddesi eklenmeden toz halini almaktadır. Naturelka Portakal Kabuğu Tozu bir çok hamur işinde, sütlü tatlılarda, soslarda tek başına veya başka unlarla karıştırılıp kullanabilir. Hiçbir katkısı maddesi ve gluten içermez.

Gramaj : 50 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Enerji ve Besin Değerleri ( 50gr için ) ;

Enerji : 132,69

Yağ : 3,25

Doymuş yağ : 32,17

Karbonhidrat : 20,42

Şeker : 16,20

Protein : 5,44

Lif : 47,77

Tuz : 0,31

NATURELKA

Aydın ilinin bereketli topraklarında kestane unu üretimiyle, üreticilik hayatına başlayan evli bir çiftin hikâyesinden doğan Naturelka markası, bugün onlarca glütensiz un üretimiyle sofralara renk katmaktadır. Ürünlerinin doğallığı, işletme sahiplerinin işlerine olan aşkıyla büyüyüp, gelişmiş olan bir marka. Glütensiz unların dışında sebze ve meyvelerden oluşan tozları ile mutfağınızda farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.  Detaylı bilgi edinmek için Naturelka web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER