100% doğal ürün

Polen (150 g) | Tabee (BAL007)

Tabee bal polen üretimini sizler için özel olarak üretmektedir. Polen binevi besin takviyesidir,çiçekli bitkilerin erkek üreme organlarındaki polen keseciklerinde yer alan üreme hücreleridir. Denemenizi tavsiye ederiz.
46,00 ₺ KDV Dahil
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Polen, bitkilerin üreme organlarının başlıklarında bulunan üreme hücreleridir. Arılar tarafından polen, yavru beslemesinde ve arı sütü salgılayan genç işçi arıların beslenmesinde yüksek miktarda kullanılır. Arıların beslenmesinde protein kaynağı olarak önem taşıyan polen, bileşimindeki yağlar, karbonhidratlar, lifler, mineraller, amino asitler, fenolik bileşikler ve vitaminler nedeniyle değerli bir besin maddesidir. Ayrıca sağlık açısından bir çok faydası bulunmaktadır.

Kullanım Önerisi: Çocuklarda günde 1-2 tatlı kaşığı,yetişkinlerde günde 2-4 tatlı kaşığı doğrudan ya da bal,süt veya yoğurda ilave edilerek tüketilebilir.

Gramaj: 150 g 

Denemenizi tavsiye ederiz.

 

İnsanların ihtiyacı olan 22 aminoasit içerir.

B Vitamini

E Vitamini 

Karoten

Yağ

Protein

Karbonhidratlar

Lifler

Mineraller içerir.

Ayrıca potasyum,fosfor,kalsiyum,sodyum,magnezyum içerir.

TABEE

Birkaç gurme şarküteride gezinirken tesadüfen tanıdığımız Tabee markasını inceledikten sonra ilgimizi neden çektiğini daha da iyi anlamış olduk.  Arıcılık denilince genellikle erkek üreticiler aklımıza gelmesine karşın Tabee markası kadın üreticilerinin emekleriyle hayat bulmaktadır. Arılara karşı duydukları sevgi, arının doğaya sunduğu veli nimetleri büyük bir aşkla harmanlayarak ürettikleri ballarını biz çok beğendik.

Tabee markasının yeni nesil genç üyesi Nazan hanımla yaptığımız sohbette Sivas’ın 1.500 rakımlı yaylalarında ki eşsiz çiçek florasından doğal yöntemlerle beslenen arılarını çok önemsediklerini belirtiyorlar. Bu deneyimi 40 yıldır sürekli geliştirerek bugünlere Tabee markasıyla sofralara sunmaktadırlar.  Biz Tabee bal’a çok inandık. Hikayesini çok sevdiğimiz bu markayı sizlerin de beğenisine sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren  kuru, serin, karanlık ve ani sıcaklık değişimlerine uğramayan ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olduğu,

Hücre yenilenmesine katkıda bulunduğu,

Vücudun enerji ihtiyacını karşıladığı,

Çocukların gelişimin katkıda bulunduğu,

Göz sağlığını koruduğu,

Bağışıklık sistemini güçlendirdiği,

Mide ve bağırsak sağlığını korumaya yardımcı olduğu

Saç ve tırnak sağlığına iyi geldiği tespit edilmiştir.

Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

Teşekkür
14.09.2020

Ürünüm en hızlı şekilde geldi. Teşekkürler. Bugünlerde bağışıklık sistemi için en çok ihtiyaç duyduğumuz ürün. Gayet güzel, ambalajı da sağlam.

BENZER ÜRÜNLER