100% doğal ürün

Pancar Tozu (90 Gr) | Naturelka (BHT016)

Mevsiminde yetiştirilip toplanan pancar kökleri, özenle temizlenip belli ısı derecesinde vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur, özel değirmenlerde öğütülür. Pancar tozunu; ekmek,pizza gibi hamur işleri yapımında, çorbalarda, et ve tavuk yemeklerinde, süte veya yoğurda karıştırarak tüketebilirsiniz.
13,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Üretim aşamasında, mevsiminde yetiştirilip toplanan pancar kökleri, özenle seçildikten sonra temizlenmektedir.Belirli bir ısı derecesinde ve sürede vitamin, mineral,aroma ve rengine zarar gelmeden kurutulmaktadır.Hiçbir katkı maddesi eklenmeden özel değirmenlerde öğütülerek toz halini almaktadır.

Naturelka Pancar Tozu bir çok hamur işinde (ekmek,makarna,pizza,poğaça), çorbalarda, sos-et-balık-tavuk yemeklerinde, yoğurda, kefire, süte karıştırılarak kullanabilir. Hiçbir katkısı maddesi ve gluten içermez.

Gramaj : 90 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

 

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 273 kcal

Yağ - 11,25

Doymuş Yağ - 16,19

Karbonhidrat - 15,02

Şeker - 21,09

Protein - 15,17

Lif - 4,27

Tuz - 3,27

NATURELKA

Aydın ilinin bereketli topraklarında kestane unu üretimiyle, üreticilik hayatına başlayan evli bir çiftin hikâyesinden doğan Naturelka markası, bugün onlarca glütensiz un üretimiyle sofralara renk katmaktadır. Ürünlerinin doğallığı, işletme sahiplerinin işlerine olan aşkıyla büyüyüp, gelişmiş olan bir marka. Glütensiz unların dışında sebze ve meyvelerden oluşan tozları ile mutfağınızda farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.  Detaylı bilgi edinmek için Naturelka web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER