100% doğal ürün

Organik Tam Buğday Unu (1 kg) | Kappadokia (EKM029)

Tam buğday unu yüksek derecede lif içeriğine sahiptir. Bu nedenle de sindirimi daha kolay olup içerisinde daha fazla vitamin ve mineral barındırmaktadır. Tam buğday unu beyaz undan yaklaşık 4 kat daha fazla yüksek besin değerine sahiptir. Sağlıkla tüketeceğiniz bu ürünü denemenizi tavsiye ederiz.
9,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Beyaz unu beyaz hale getirmek için bir çok işlem uygulanmaktadır. Bu uygulamalar sırasında ise insan sağlığı için faydalı birçok öğe unun içerisinden çıkartılır. Bunlar başlıca kepek ve ruşeymdir. Ayrıca beyaz unun raf ömrünün uzaması, daha beyaz görünmesi amacıyla da bir çok farklı katkı maddesi beyaz una eklenir.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Kappadokia Tarım ve gıda alanlarında, ülkemizde ilk defa, tohum güvenliğinden yola çıkarak, “gerçek tohumlardan, gerçek gıdalara” sloganı ile üretim yapan.  2020 yılında, ülkemizin ilk atalık, genetiği korunmuş buğday çeşidinin tescilini gerçekleştiren bir markadır. Un ve Bakliyat ürün kategorisinde yer verdiğimiz Kappadokia markası, İç Anadolu’nun Kırşehir ilinde faaliyet göstermektedir. Detaylı bilgi için Kappadokia web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek uzun vadede tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER