100% doğal ürün

Organik Sarı Mercimek (1000 gr) | Organik Gurme (BKL011)

Lezzeti ile sofralara hoş bir alternatif olan sarı mercimek, aynı zamanda içeriğindeki vitaminler ile vücuda pek çok açıdan olumlu etkiler sunmaktadır. Zengin protein ve mineral tüketimi için organik sarı mercimek sofralarınız için en doğru seçim olacaktır. Muhakkak denemelisiniz.!
31,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Mercimek bilindiği üzere en sevilen baklagil olmaktadır. Çeşitli mezeler, yemekler, çorbalar ve salatalarda kendisini gösteren mercimek, içeriğindeki yüksek protein sayesinde et ile boy ölçüşmektedir. Protein oranının yanı sıra lif açısından da zengin olan mercimek, sarı rengi ile de bilinmektedir. Genellikle çorbası ile ön plana çıkan sarı mercimek, diğer pek çok baklagil çeşidi gibi organik olarak tercih edilmelidir. Fiyatı ile cep yakmayan organik sarı mercimek, diğer baklagiller gibi oldukça sevilmektedir.
 

Lezzeti ile sofralara hoş bir alternatif olan sarı mercimek, aynı zamanda içeriğindeki vitaminler ile vücuda pek çok açıdan olumlu etkiler sunmaktadır. Organik sarı mercimeğin besin değeri epey yüksektir. Bu nedenle vücuda ve zihne güç vermektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirme konusunda gözle görülür etkiler sunan sarı mercimek, oldukça uzun yıldır yiyecek olarak tüketilmektedir. Tam zamanında hasat edilen sarı mercimek, mevsiminde paketlenerek her mevsim tüketime hazır hale getirilmektedir. Bu yönü ile sağlık açısından hiçbir zarar teşkil etmeden dilenilen her zamanda organik sarı mercimek rahatlıkla tüketilebilir. Zengin protein ve mineral tüketimi için organik sarı mercimek en doğru seçim!

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER