100% doğal ürün

Organik Ruşeymli Bebek İrmik (250 Gr) | Organik Bahçe (BKL001)

Türkiye’nin en zengin içerikli, ruşeym ilaveli ve besleyici Organik Ruşeymli Bebek İrmiği’dir. Denemenizi tavsiye ederiz.
15,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Türkiye’nin en zengin içerikli, ruşeym ilaveli ve besleyici Organik Ruşeymli Bebek İrmiği’dir.

Adı ve telaffuzu ilk duyumda farklı gelse de, tanımak için çok geç kaldığımız bir tahıl kaynağıdır. Rüşeym, buğday tohumunun üremesinde ve çimlenmesinde büyük rolü olan kısımdır. Yani ruşeym buğdayı canlandıran, buğdaya hayat veren merkezi noktadır. Ülkemizin dışında yoğun olarak ilgi gören rüşeym tahılı, son zamanlarda ülkemizde de dikkat çekmektedir.

Ruşeym protein oranı bakımından yüksek olduğu gibi, içerdiği vitamin, mineral bakımından da oldukça zengindir. Bir paket rüşeymi her yemeğe ekleyecek şekilde de tarifler geliştirilmiştir.

Organik irmik, organik ruşeym ve %3 prebiyotik (karahindiba ekstresi, inülin). Bu gıda prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Gluten içerir.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK BAHÇE

Organik AR-GE üretim konusunda sektör lideri olan Organik Bahçe, özellikle glütensiz gıda üretiminde deneyimli bir markadır. Bir çok alanda yaptığı Ar-ge çalışmaları ödül almış, Çölyak hastalarına yönelik çeşitli ürünler geliştirmiştir. Organik Bahçe hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER