100% doğal ürün

Organik Pirinç (1000 gr) | Organik Gurme (BKL010)

Sofralarımızın temel gıda ürünü bu tahıl, mutfaklarımızın vazgeçilmez oyuncusu olarak bereketi ve şifası ile hep yanımızda... Sadece Türk mutfağının değil, dünya mutfağının da vazgeçilmezi olan organik pirinci denemenizi tavsiye ederiz.
27,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Özellikle bebek mamalarının vazgeçilmez unsuru olan organik pirinç unu, aynı zamanda muhallebi gibi sütlü tatlıların içerisinde sıklıkla yer alan bir besin olmaktadır. Hem kıvam vermesi hem de besin değerinin yüksek olması ile epey sevilen organik pirinç unu, muhakkak organik olarak tüketilmelidir. İçeriğinde hiçbir koruyucu madde ve kimyasal barındırmadığı için hem yetişkinlerin hem de bebeklerin rahatlıkla tüketebileceği organik pirinç unu, yüksek karbonhidrat ve protein içermektedir. Bu yönü ile de vücuda vitamin açısından besleyici takviyelerde bulunmaktadır. 
Sütlü tatlılar ve bebek mamasının yanı sıra çeşitli kurabiye, pasta, dondurma gibi tatlı yapımında da kullanılan organik pirinç unu, glüten içermemektedir. Glüten içermediği için glüten diyeti yapan kişiler ve glütene karşı hassasiyeti olanlar tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilmektedir. Tamamen organik koşullarda ve doğal koşullar kullanılarak üretilen organik pirinç unu, zengin içeriği ile herkese iyi bir gıda olarak sunulmaktadır. Sağlıklı yaşama bir adım atmak için muhakkak organik pirinç unu almalı ve yiyeceğiniz ürünlere dahil etmelisiniz. Çok da yüksek olmayan fiyatı ile organik pirinç unu, besin değeri yüksek gıdalara iyi birer örnektir.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

 

 

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER