100% doğal ürün

Organik Pilavlık Bulgur (1000 gr) | Organik Gurme (BKL009)

Durum buğdayından üretilen pilavlık bulgur, yüksek lif oranı ile sağlığa pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Organik pilavlık bulguru mükemmel lezzetinin yanı sıra vücuda sağladığı yararlar sebebiyle de sık sık sofranıza dahil edeceksiniz. Muhakkak denemelisiniz.
11,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Durum buğdayından üretilen pilavlık bulgur, yüksek lif oranı ile sağlığa pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Genellikle pilavlarda, dolma içlerinde, çorbalarda, köftelerde ve pek çok farklı yemekte kullanılan organik pilavlık bulgur, kesinlikle GDO içermeyen ve kimyasal barındırmayan durum buğdayından üretilmelidir. Aksi halde pilavlık bulgur çok kalın ve pişmesi zor bir hal alacaktır. Bunun yanı sıra organik pilavlık bulgur, pişmesi kolay ve lezzetlidir. Uygun fiyatı ile iyi bir alternatif olmaktadır.
Pek çok kişi bilmese bile organik pilavlık bulgurun insan vücuduna sayısız faydası bulunmaktadır. Bu faydalar ile günlük alınması gereken değerler alınabildiği gibi aynı zamanda da faydalı etkiler görülebilir. Organik pilavlık bulgur, yüksek oranda lif içerir. Bu nedenle besin değeri yüksektir. Aynı zamanda da glisemik indeksi düşüktür. Bu etmenler bir arada tutulduğu zaman kan şekerini kontrol altına aldığını görebilirsiniz. Vitamin açısından da zengin olmasından dolayı kemik sağlığına iyi gelen krom, demir, magnezyum ve çinko içermektedir. Bu nedenle organik pilavlık bulguru mükemmel lezzetinin yanı sıra vücuda sağladığı yararlar sebebiyle de sık sık sofranıza dahil edebilirsiniz. 

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER