100% doğal ürün

Organik Nohut (1000 gr) | Organik Gurme (BKL008)

Organik nohut, tamamen doğal koşullarda yetişmektedir. Ekimi, toplanması gibi benzeri işlemlerinin her biri tam mevsiminde yapıldığı için organik nohutun lezzetine diyecek yoktur. Muhakkak denemelisiniz.
32,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Baklagillere şöyle bir bakıldığı zaman nohutun yerin her zaman farklı bir yerde tutulmuştur. Organik olması nohutun pişme süresi ve lezzeti açısından inanılmaz önem arz etmektedir. Tıpkı kuru fasulye mantığı ile hareket edilmesi gereken nohut seçiminde, nohutun organik olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Organik nohut, tamamen doğal koşullarda yetişmektedir. Ekimi, toplanması vb. işlemlerinin her biri tam mevsiminde yapıldığı için organik nohutun lezzetine diyecek yoktur. 
Anadolu topraklarının en sevilen baklagili olan organik nohut, çok hızlı pişer. Hızlı pişmesinin aynı sıra iyi bir kıvamı vardır. Boyutu iri olur. Lezzeti ile yiyen kişiyi büyük ölçüde memnun eden organik nohut, aynı zamanda her türlü yemek, salata ve çorbada görülebilir. Sayısız meze yapımında kullanılan organik nohut, başta sindirim sistemi olmak üzere sayısız rahatsızlık için iyi birer çözüm sunmaktadır. Organik nohut protein açısından inanılmaz zengindir. Bunun yanı sıra vücut için son derece gerekli bir vitamin olan folik asit, organik nohutta bol miktarda bulunmaktadır. Organik nohut kesinlikle her mutfakta yer edinmelidir. Uygun fiyatı ile bilinen bir baklagil olan organik nohut, besin değeri ile de besleyiciliğini ortaya koyar.

Değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER