100% doğal ürün

Organik Nar Suyu (1000 ml) | Jr.Sous Chef (İCK001)

Akdeniz Bölgesi’ndeki bahçelerde yetişen Hicaz Narlarından elde edilen Jr. Sous Chef Organik Nar Suyu; koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermemektedir. Keyifle tüketebileceğiniz organik bir meyve suyudur.
25,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • vegan Vegan
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Akdeniz bölgesinde ki organik bahçelerde tüm kimyasallardan uzakta yetişen Hicaz Narları tam bir antioksidan deposudur. Taze sıkılarak şişelenmektedir. Günlük olarak  üretim tesisine gelen taze narlar zaman kaybetmeden, üretim bandına alınıp sıkılarak bu ürün gerçek meyve suyu içerdiğinden dip kısmında tortular oluşabilir. İçmeden önce çalkalamak yeterlidir. Soğuk içmenizi öneririz.

Kullanım alanları:

Kahvaltıda, akşamüzeri atıştırmalıklarıyla birlikte veya serinlemek istediğiniz her an meyve suyu olarak tüketebilirsiniz.
Gramaj/Ambalaj: 1000 cc Cam Şişe

İçerik: Organik Nar
Raf Ömrü: Üretim Tarihinden İtibaren 18 Ay

 

 

%100 Organik Nar

JR. SOUS CHEF

Yemeklerinizin vazgeçilmezi arasına girip tüm alışkanlıklarınızı kökten değiştirmeye niyetli, organik ve iyi tarım esaslarına uygun olarak üretim yapan, içerisinde sevgiden başka katkı maddesi bulundurmayan, mutfağınızın yardımcı şefi; Jr. Sous Chef! Ürünlerimizin; hiçbiri koruyucu ya da katkı maddesi içermeyip, Tarım Bakanlığı onaylı organik sertifikalı olup mutfağınıza lezzeti ve sağlığı getiriyoruz. Bu lezzetin tarifi yok. Deneyin, bayılacaksınız!  

Üretim tarihinden itibaren son kullanma tarihine kadar kapağı açılmadan 18 ay içerisinde tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER