100% doğal ürün

Organik Nar Ekşisi (330 Gr) | Organik Gurme (TSS002)

Organik nar ekşisi, salataların, sosların ve mezelerin en sevilen ve sık sık tercih edilen tatlarından birisidir. Kendisine has ekşi ve tatlı lezzeti ile bir yiyenin bir daha tercih etmesini sağlayan bu lezzeti sizde denemelisiniz.
30,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Organik nar ekşisi, salataların, sosların ve mezelerin en sevilen ve sık sık tercih edilen tatlarından birisi olmaktadır. Kendisine has ekşi ve tatlı lezzeti ile bir yiyenin bir daha tercih etmesini sağlayan organik nar ekşisi, eğer güvenilir bir yerden temin edilirse, muhteşem lezzetinin yanında inanılmaz olumlu etkiler sunmaktadır. Taş değirmende yavaş yavaş dövülen organik nar ekşisi, tamamen ev yapımı olduğu için fiyatı emsallerine göre yüksek olabilmektedir. 
Tam mevsiminde toplanan narların taşta dövülmesi ve suyunun çıkarılması ile hazırlanan organik nar ekşisi, yüksek besin değeri ve sağlığa olan yararları ile lezzetini solda bırakmaktadır. Özellikle ağız içi yaralarının ve diş eti hastalıklarının tedavisi konusunda en iyi seçenek olan organik nar ekşisi, doğal bir ilaç görevi görmektedir. Enfeksiyonları iyileştirmesi ve vücudu bu tip enfeksiyonlara karşı dirençli bir hale getirmesi ile de bilinen organik nar ekşisi, kronik yorgunluk gibi sorunlara karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Sindirim sistemini olumlu yönde etkiler ve bağırsak parazitlerine doğal bir çözüm sunar. Organik nar ekşisi son derece iyi bir idrar söktürücüdür. Vücutta yer alan fazla toksinleri dışarıya atar. Sağlığı büyük anlamda olumlu etkiler.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER