100% doğal ürün

Organik Nar Ekşisi (310 g) | Jr.Sous Chef (TSS010)

Tatlı ve ekşinin mükemmel uyumu! Akdeniz Bölgesi’ndeki bahçelerde yetişen Hicaz Narlarından ideal ısıda ürettilen Jr. Sous Chef Organik Nar Ekşisi; koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermez. Filtre etmeden şişelenen nar ekşi, bu sayede içerisindeki yüksek besin değerini korumaktadır.
39,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • vegan Vegan
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Geleneksel yöntemler ile üretilmektedir.Bakır kazanlarda narların sıkılması ile elde edilen nar sularının yüksek ateşe bırakılarak ortalama 6-7 saat kaynatılarak koyu kıvama getirilerek üretilmektedir. Jr Sous Chef Nar Ekşisi Ege ve Akdeniz bölgesinde yer alan organik Nar bahçelerinde hiçbir kimyasal maddeye maruz kalmadan yetişen Hicaz Narlarının, yüksek üretim teknolojili tesislerde 56C de vakum altında nar suyunun 70 brixe kadar uçurulması ile elde edilmektedir. Bu üretim yöntemi ile filtre edmeden şişelenmektedir. Has aroması ve yüksek besin değerleri korunarak tüketiciye sunulmaktadır.

Kullanım alanları:

Bol yeşillikli salatalarda ve soğuk mezelerde bu muhteşem lezzetini keyifle tüketebilirsiniz. Mercimek köftesi veya kısır gibi akşamüzeri atıştırmalıklarında ya da tatlı ve ekşi olarak lezzetlendirmek istediğiniz tencere yemeklerinize de ekleyebilirsiniz. 


Gramaj/Ambalaj: 310 cc Cam Şişe

 

İçerik: Organik Nar

JR. SOUS CHEF

Yemeklerinizin vazgeçilmezi arasına girip tüm alışkanlıklarınızı kökten değiştirmeye niyetli, organik ve iyi tarım esaslarına uygun olarak üretim yapan, içerisinde sevgiden başka katkı maddesi bulundurmayan, mutfağınızın yardımcı şefi; Jr. Sous Chef! Ürünlerimizin; hiçbiri koruyucu ya da katkı maddesi içermeyip, Tarım Bakanlığı onaylı organik sertifikalı olup mutfağınıza lezzeti ve sağlığı getiriyoruz. Bu lezzetin tarifi yok. Deneyin, bayılacaksınız!

Üretim tarihinden itibaren son kullanma tarihine kadar serin ve kuru ortamda muhafaza ederek 2 yıl içerisinde tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER