100% doğal ürün

Organik Menemen Harcı Soğansız (475 g) | Jr.Sous Chef (SLÇ017)

JR.Sous Chef tarafından pratik ve yoğun lezzet! Ege Bölgesi’nde yetişen domateslerden ve organik biberlerden elde edilen Menemen Harcı; koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermez.
21,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • vegan Vegan
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Türk mutfağının en çok yapılan yemeklerinden biri menemen de lezzetin sırrı içeriğinde bulunan ürünlerin tazeliğinden ve kalitesinden geçmektedir. Menemen harcında, organik yöntemler ile toplanan domatesler ile organik tatlı biber ve deniz tuzu doğru kıvaman gelene kadar pişirilmektedir.Tazeliğinin korunabilmesi için hemen kavanozlanmaktadır. Tarifle eşsiz lezzet içeren menemen harcına kontrollü ışıl işlem uygulanarak pastorize edilip hiçbir koruyucu veya katkı maddesi konulmamaktadır.Biber ve domates içeren diğer tüm yemekleriniz için de bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Kullanım alanları:

Aynı zamanda biber ve yoğun domatesin lezzet kattığı lif ve protein içeren tüm tencere yemeklerinizde, mantı gibi soslu yemeklerinizde ve diğer soslarda baz olarak kullanabilirsiniz. 


Gramaj/Ambalaj: 475 gr Cam Kavanoz

 

İçerik: Organik Domates %95 Deniz Tuzu %3,
Organik Kekik %2

JR. SOUS CHEF

Yemeklerinizin vazgeçilmezi arasına girip tüm alışkanlıklarınızı kökten değiştirmeye niyetli, organik ve iyi tarım esaslarına uygun olarak üretim yapan, içerisinde sevgiden başka katkı maddesi bulundurmayan, mutfağınızın yardımcı şefi; Jr. Sous Chef! Ürünlerimizin; hiçbiri koruyucu ya da katkı maddesi içermeyip, Tarım Bakanlığı onaylı organik sertifikalı olup mutfağınıza lezzeti ve sağlığı getiriyoruz. Bu lezzetin tarifi yok. Deneyin, bayılacaksınız! 

Üretim tarihinden itibaren son kullanma tarihine kadar serin ve kuru ortamda muhafaza ederek 2 yıl içerisinde tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER