100% doğal ürün

Organik Makarna Sosu Fesleğenli (300 g) | Jr.Sous Chef (SLÇ014)

Ege Bölgesi’nde, mevsiminde toplanan organik tarım ürünleri Jr.Sous Chef tarafından özel tarifler ile sos haline getirilmektedir.Damağınız da eşsiz bir tat bırakan Fesleğenli Makarna Sosunda koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermemektir.
21,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • vegan Vegan
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Jr.Sous Chef ailesinde organik yöntemler ile üretilen her ürünün daha lezzetli olduğunu düşünüyoruz.Domateslerin tek ihtiyacı olan güneş,su ve besin. Eşsiz tatmin edici bir lezzet için yoğun aromalı organik baharatlar ile tat yakalanmaktadır.Bununla beraber güneşte olgunlaşan organik farklı domatesleri birleştirerek özel bir tarif ile tüketiciye sunulmaktadır.Üretiminde öncelik kaliteye verilmektedir. Kalite kontrolü açısından tüm makarna sosları, küçük gruplar halinde pişirilerek kavanozlanan her ürünün aynı lezette olması sağlanmaktadır. Sosları sadece makarna da değil domates kullanmak istediğiniz tüm yemeklerinize ekleyebilirsiniz.

Kullanım alanları:

Spagetti, erişte veya dilediğiniz diğer tüm makarnalar ile muhteşem tabaklar çıkarabilirsiniz. Domatesin lezzet kattığı lif ve protein içeren tüm tencere yemeklerinizde, soslarınızda baz olarak kullanabilirsiniz.


Gramaj/Ambalaj: 300 gr Cam Kavanoz

 

İçerik: Organik Domates %95 Deniz Tuzu %3,
Organik Fesleğen %2

JR. SOUS CHEF

Yemeklerinizin vazgeçilmezi arasına girip tüm alışkanlıklarınızı kökten değiştirmeye niyetli, organik ve iyi tarım esaslarına uygun olarak üretim yapan, içerisinde sevgiden başka katkı maddesi bulundurmayan, mutfağınızın yardımcı şefi; Jr. Sous Chef! Ürünlerimizin; hiçbiri koruyucu ya da katkı maddesi içermeyip, Tarım Bakanlığı onaylı organik sertifikalı olup mutfağınıza lezzeti ve sağlığı getiriyoruz. Bu lezzetin tarifi yok. Deneyin, bayılacaksınız!

Üretim tarihinden itibaren son kullanma tarihine kadar serin ve kuru ortamda muhafaza ederek 2 yıl içerisinde tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER