100% doğal ürün

Organik Kuru Domates (200 gr) | Jr.Sous Chef (SLÇ021)

Ege Bölgesi’nde iyi tarım uygulamaları ile mevsiminde olgunlaşan domatesler ikiye bölünüp kaya tuzu ile güneşte kurutarak elde edilmektedir. JR. Sous Chef Organik Kuru Domates; koruyucu, katkı maddesi ve renklendirici içermez.
28,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • vegan Vegan
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Dalından koparılan yaz tarla domatesleri ikiye ayrılarak hiçbir kimyasal kullanmadan sadece deniz tuzu eklenerek özel olarak belirlenmiş bölgelerde kontrollü kurutulmaya bırakılır.Güneşte kurutularak kendi has aromaya dönüşen domatesleri baharat ve yağlar ile harmanlayarak Türk damak tadına uyumlu hale getirilmektedir.

Kullanım alanları:

Kahvaltılarda, yemek öncesi iştah açıcı meze ve atıştırmalık olarak keyifle tüketebilirsiniz. Biraz suda beklettikten sonra yumuşayan kuru domateslerimizi salatalarınıza da ekleyebilirsiniz.  Aynı zamanda poğaça, açma, börek, tost, sıcak ve soğuk sandviçlerinizde iç malzeme olarak keyifle kullanabilirsiniz.

Gramaj/Ambalaj: 200 gr Opp Ambalaj

 

İçerik: Kuru Domates %92, Deniz Tuzu %8

JR. SOUS CHEF

Yemeklerinizin vazgeçilmezi arasına girip tüm alışkanlıklarınızı kökten değiştirmeye niyetli, organik ve iyi tarım esaslarına uygun olarak üretim yapan, içerisinde sevgiden başka katkı maddesi bulundurmayan, mutfağınızın yardımcı şefi; Jr. Sous Chef! Ürünlerimizin; hiçbiri koruyucu ya da katkı maddesi içermeyip, Tarım Bakanlığı onaylı organik sertifikalı olup mutfağınıza lezzeti ve sağlığı getiriyoruz. Bu lezzetin tarifi yok. Deneyin, bayılacaksınız!

Üretim tarihinden itibaren son kullanma tarihine kadar serin ve kuru ortamda muhafaza ederek 2 yıl içerisinde tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER