100% doğal ürün

Organik Koruk Suyu 700 ml | Bozcaadalı Veli Dede (İCK009)

Velidede markasının özel üretiminde olan olgunlaşmamış üzümlerden, fermantasyon görmeden yapılan üzüm suyu Organik Koruk Suyu, denemenizi tavsiye ederiz.
25,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim

Velidede markasının özel üretiminde olan olgunlaşmamış üzümlerden, fermantasyon görmeden yapılan üzüm suyu Organik Koruk Suyu..Bozcaada'nın geleneksel üzüm ve bağcılık kültürel mirasına, sağlıklı bir içecek üreterek mevcut bulunmayı   hedefledik. 120 dönüm bağlarımızda, Alicante, Kardinal, Alphonse Lavallée, Çavuş, Kalecik Karası, Kuntra, Vasilaki, Karalahna ve Cabernet üzüm çeşitliliği, organik sertifikalı.Geleneksel bir içecek olarak, Anadolu'da, Marmara, Ege ve Akdeniz'de çok bilinen bu içecek Orta ve Orta Doğu'da da yüzyıllardır tüketiliyor. Son yıllarda ise, modern mutfak tariflerine girmeyi başardı. İngilizce'de Verjuice  olarak adlandırılan bu nefis içecek, oğlu 5 senedir meşhur şeflerin ve mutfak mutfaklarının da vazgeçilmez maddesi olması aday ...Organik Koruk Suyu , tek başına içecek olarak, kokteyl yapımında, yemeklerde tercih. Yumuşak ekşi tarasında, yemeklerde limon, sirke ve şarabın alternatif alternatif alternatif ... Salata soslarında, bamya, pırasa, yaprak sarma gibi ekşi tada malzemeleri duyu yemeklerinde, balık veya tavuk yemeği, de ...  

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında bilgi belirtilmemiştir.

VELİ DEDE

Kurucusu Bozcaada’nın yerlilerinden olan Veli Dede markası, dedelerinden öğrendikleri bağcılığı organik tarım anlayışla bugünlere taşımış, işini aşkla yapan bir aile firmasıdır. Veli Dede koruk suyunu içecek olarak Türkiye de üreten ilk markadır. Sitemizde geleneksel yöntemlere göre ürettiği reçellerine, tamamen doğal olan içecek çeşitlerine ve Zeytinyağı na yer verdiğimiz ürünlerini sizlerin de seveceğinizi düşünüyoruz.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER