100% doğal ürün

Organik Köftelik Bulgur (1000 gr) | Organik Gurme (BKL006)

Anadolu’nun uçsuz bucaksız tarlalarından toplanan organik köftelik bulgur, çorbada, köftede, pilavda ve daha pek çok farklı yemekte her zaman baş köşede yer almaktadır. Muhakkak denemelisiniz.
11,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Anadolu’nun uçsuz bucaksız tarlalarından toplanan organik köftelik bulgur, çorbada, köftede, pilavda ve daha pek çok farklı yemekte her zaman baş köşede yer almaktadır. Her mevsim tüketilebilen ve besin değeri açısından muazzam faydaları bulunan organik köftelik bulgur, kesinlikle her evde bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Organik durum buğdayından elde edilen organik köftelik bulgur, diğer pek çok baklagil çeşidi gibi sindirim sistemi sorunları söz konusu olduğu zaman çok iyi etkiler sunmaktadır. Bunun yanı sıra düşük kalorisi nedeniyle formuna dikkat eden kişilerin sık sık tercih ettiği bir lezzet haline gelmiştir. 


Organik köftelik bulgur ile yapılabilecek yemeklerin, mezelerin haddi hesabı yoktur. Genellikle adından da anlaşıldığı üzere köfte yapımında kullanılan organik köftelik bulgur, çeşitli yöresel çorbalar, Anadolu’ya özgü lezzetlerde bir numaradır. Hem lezzetli oluşu hem de besin değerleri açısından protein, karbonhidrat ve çeşitli bileşenler ile faydaları bitmeyen organik köftelik bulgur, bu nedenle her daim sofralarda yer edinmesi gereken bir tat olmaktadır.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER