100% doğal ürün

Organik Elma Sirkesi (500 ml) | Organik Gurme (TSS001)

Yüzlerce yıldır kullanılan organik elma sirkesi, insan sağlığını iyileştirici ve güçlendiren bir etkiye sahiptir. Doğal bir iksir olarak kabul edilen organik elma sirkesi, özellikle enfeksiyona karşı korur ve virüsleri yok eder. Lezzeti ile salatalarınızı mükemmel hale getirebilir veya tek başına tüketebilirsiniz.
19,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Yüzyıllardır şifası ile farklı medeniyetlerde kullanılan elma sirkesi, günümüzde de popülerliğini koruyor. Sağlık ve bakım alanlarında birçok soruna çözüm olan sirke, hijyen sağlamak ve yemeklere lezzet katmak için de tercih ediliyor. Elma sirkesinin faydaları saymakla bitmiyor. 

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER