100% doğal ürün

Organik Çiçek Balı (850 g) | Umay Herbal (BAL004)

Umay Herbal, Sivas bölgesinin 2000 rakımlı Gürklevik Dağında ve Kösedağında çiçeklere konuçlanan arılardan üretilmektedir. Tüm ürünler glikoz nem protein ve HMF analizlerine tabi tutulduktan sonra tüketicilere sunulmaktadır. Bağlı bulunan tüm arı grupları bu bağlamda seçilmektedir. Organik çiçek balıdır.
93,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Umay Herbal, Sivas bölgesinin 2000 rakımlı Gürklevik Dağında ve Kösedağında  çiçeklere konuçlanan arılardan üretilmektedir. Tüm ürünler glikoz nem protein ve HMF analizlerine tabi tutulduktan sonra tüketicilere sunulmaktadır. Bağlı bulunan tüm arı grupları bu bağlamda seçilmektedir. Organik çiçek balıdır.

Bal , Bitki nektarlarının, bitkilerin canlı kısımlarının salgılarının veya bitkilerin canlı kısımları üzerinde yaşayan bitki emici böceklerin salgılarının, bal arısı tarafından toplandıktan sonra kendine özgü maddelerle birleştirerek değişikliğe uğrattığı, su içeriğini düşürdüğü ve petekte depolayarak olgunlaştırdığı, doğası gereği kristallenebilen doğal bir üründür.

Çiçek balı, bitki nektarlarından elde edilen bal çeşitidir. Süzme bal ise sırları alınan yavrusuz peteklerden santrifüj yolu ile elde edilen baldır.

Gramaj : 850g 

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Sivas’ın Çiçek florası bakımından zengin Gürvelik ve Kösedağında bulunan Arı merkezlerinden elde ettikleri balları 1959 yılında başladıkları arıcılık sevdasını bugünlere kadar taşımış, organik bal üretim sertifikası bulunan ender üreticilerden biridir Umay Herbal arıcılık sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak için  yoğun uğraşlar gösteren, arıcılığın değerini bilen bir üreticidir. Organik bal üretimi denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Umay Herbal’ı seveceğinizi düşünüyoruz. Daha detaylı bilgi için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren son kullanma tarihine kadar, kuru, serin, karanlık ve ani sıcaklık değişimlerine uğramayan ortamlarda  muhafaza ederek tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER