100% doğal ürün

Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml | Bozcaadalı Veli Dede (ZYY013)

Bozcaada ve Geyikli'de üretilen zeytinlerden, 2 grup zeytinyağı üretimi yapıyoruz: natürel sızma ve erken hasat. Yemeklerde ve çiğ olarak salatalarda, kahvaltıda tüketebilirsiniz.
22,00 ₺ 25,30 ₺ KDV Dahil %15 İndirim
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Bozcaada ve Geyikli'de üretilen zeytinlerden, 2 grup zeytinyağı üretimi yapıyoruz: natürel sızma ve erken hasat.Yemeklerde ve çiğ olarak (salatalarda, kahvaltıda) kullanılan natürel sızma zeytinyağımızın asit oranı 0.1 ile 0.8 arasında.Kalp ve damar doktorları asit oranı çok düşük zeytinyağlarını tavsiye ediyor, aynı zamanda mümkün olduğunca çiğ olarak tüketilmelerini... Kalp, damar ve sindirim sistemi için faydalı olan zeytinyağının, ciddi yaralanmalara ve yanıklara iyileştirici etkisi bilimsel olarak araştırılıyor.Birçok kültürde ve çağda kozmetik ürünü olarak kullanılan zeytinyağı, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde bebek ve çocukların cildini beslemek, korumak ve kemik gelişimi için de kullanılıyor.

 Minik bir bilgi: Yağlarımızın asit oranı çok düşük olduğu için, bebeklerinizin pişik problemleri için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

VELİ DEDE

Kurucusu Bozcaada’nın yerlilerinden olan Veli Dede markası, dedelerinden öğrendikleri bağcılığı organik tarım anlayışla bugünlere taşımış, işini aşkla yapan bir aile firmasıdır. Veli Dede koruk suyunu içecek olarak Türkiye de üreten ilk markadır. Sitemizde geleneksel yöntemlere göre ürettiği reçellerine, tamamen doğal olan içecek çeşitlerine ve Zeytinyağı na yer verdiğimiz ürünlerini sizlerin de seveceğinizi düşünüyoruz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER