100% doğal ürün

Nar Özü % 100 (300 gr) | Boztepe (TSS006)

Ayvalık Gömeç Boztepeler Mevkii’nde 600.000 metrekare araziye sahip olan Boztepe Zeytinyağ markası üretimini burada sağlamaktadır. Organik Nar özünü denemenizi tavsiye ederiz.
30,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

İyi tarım uygulamaları ile yetiştirilen zeytinlikler arasında yetişen Hicaz cinsi narlardan elde edilmektedir.15 kg beyaz kısımları ayıklanmış Nar  tanesinden 1 kg nar özü elde edilir.Hazırlanırken kaynama sıcaklığının aşılmasına izin verilmeyen nar suyu içindeki şeker, karamelize olarak kansorejen hale gelmez ve bu sebepten ağdalı görüntü oluşmaz.Yüksek yoğunlukta bir ürün olmasına rağmen koyu kıvamlı değildir. 

Gramaj: 300 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

BOZTEPE

Zeytinyağı sadece bir yaşam iksiri değil, aynı zamanda sevgidir, barıştır, hoşgörüdür, ışıktır, uygarlıktır diyen Boztepe Zeytincilik, bizce işine duyduğu aşkı, zeytine duyduğu saygıyı en iyi ifade etmiş olan bir üretici. Karagöz ailesi cumhuriyetin kurulduğu ilk yıllardan bugüne değin Ayvalık’ın gömeç ilçesinde Zeytinyağcılığın lokomotif üreticilerinden biridir. Nesillerdir süre gelen bu üreticiliği ailenin yeni gıda mühendisliği eğitimi almış genç yüzleri markanın gelişimine, zeytinin ve zeytinyağının hak ettiği yeri bulmasını sağlamaya çalışmaktadır. Zeytincilik yan işimiz değil, atalık mesleğimiz diyen Boztepe markası İyi tarım sertifikalı ürünlerinde, topraktan sofranıza gelme sürecinde ürünlerinin hiç birinde kimyasal ve koruyucu madde içermeden sunmaktadır.  Zeytine duydukları aşkı ve saygıyı bizce en iyi anlatan Boztepe markasının ürünlerine yer vermemiz bir tesadüf değil, hakkında güzel şeyler duyduktan sonra yaptığımız araştırmayla doğru yerde olduğumuza olan inancımızdan kaynaklanmaktadır. Boztepe Zeytinyağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER