100% doğal ürün

Mürdüm Eriği Marmelatı (350 g) | Organik Gurme (RÇL002)

Mevsiminde toplanan mürdüm eriklerini, elma suyu ile tatlandırarak üretilen enfes bir marmelat. Tıpkı annenizin yaptığı marmelatlar kadar lezzetli, sağlıklı ve mutluluk verici...
27,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Organik mürdüm eriği marmelatı, diğer pek çok marmelat çeşidinde olduğu gibi tatlılarda, kahvaltılarda rahatlıkla tüketilmektedir. İçerisinde doğal mürdüm eriği barındıran organik mürdüm eriği marmelatı, aromatik lezzeti ile sofralarda farklı tatlar arayan kişilere mükemmel birer alternatif oluşturmaktadır. Organik mürdüm eriği marmelatının yapımı için öncelikle mürdüm eriği hiçbir kimyasal almadan ekilir ve büyütülür. Büyüyen mürdüm eriği tam zamanında hasat edilir. Özenle yıkanan mürdüm eriği, daha sonra çeşitli işlemlerden geçerek marmelat halini alır. 
Hazırlanan ve konservelere konulan organik mürdüm eriği marmelatı, içerisinde hiçbir koruyucu madde içermemektedir. Raf ömrü 24 ay süren organik mürdüm eriği marmelatı, uzun ömürlü olması için kimyasal içermez. Tamamen organik olması, fiyatı açısından yüksek rakamlar ortaya çıkarabilir. Tıpkı kıyı köylerinde yapılan marmelatlar gibi hazırlanan ve saklanan organik mürdüm eriği marmelatı, kapağını açtığınız an kokusu ile sizi büyüleyecektir. Kahvaltılar ve tatlılarda muhteşem aroması ve hafif ekşimsi tadı ile insanı mest eden organik mürdüm eriği marmelatı, aynı zamanda yüksek besin değeri ile kalp ve damar hastalıklarına iyi gelmesi ile de olumlu etkiler sunmaktadır. 

Denemenizi tavsiye ederiz.
 

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ORGANİK GURME

Kendilerini organik üretim yapmaya adamış olan Organik Gurme ailesi, merkezi İstanbul ‘da ürerim tesisleri Muğla bölgesinde olan bir firmadır.  Organik gurme, organik üretim anlayışını en iyi benimseyen firmaların başında gelmektedir. Organik olduğu kadar ürünlerin geleneksel yöntemlere göre harmanlanmasını da çok önemsemektedir. Firma Üretim tesisleri ve üretim anlayışları hijyen koşullarına uygun, sağlığa ve lezzete önem verme anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.

Ürün yelpazesi Zeytin Yağ, Baharat, Bakliyat ve marmelat çeşitlerinden oluşmaktadır.  Detaylı bilgi için Organik Gurme web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER