100% doğal ürün

Mascarpone Peyniri (500gr) | Rani Çiftliği (PYN048)

Rani çiftliğinin özel üretiminde olan Kekikli Gouda Peyniri, inek sütünden elde edilmektedir. Denemenizi tavsiye ederiz.
49,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Zengin yemek kültürüyle tanınan İtalya mutfağı çok fazla yiyeceğe özellikle de birbirinden lezzetli peynir çeşitlerine ev sahipliği yapmaktadır. Mutfak kültürü, farklı ülkelerin ve bölgelerin karışmasını en güzel şekilde sağlayan bir unsur olarak bizlerin genelde kahvaltıda tüketmeyi tercih ettiği peynirleri çok başarılı bir şekilde tatlı ve pastalarda da kullanmaya alıştırmıştır. Mascarpone peynirinin fiyatı ortalamanın biraz üstünde seyretmektedir. Kahvaltılarda sürme peynir olarak ya da tatlılarda lezzet katmak için kullanılabilen bu peynir çeşidinin damakta bıraktığı lezzetli tat düşünüldüğünde, fiyat performans oranının gayet iyi ayarlandığı söylenebilir. Çoğu süt ürünü gibi taze tüketilmesi önerilen bu peyniri likör eşliğinde deneyerek de farklı bir deneyim yaşanabilir.Tatlının sulanmasını önleyen ve kıvamını en iyi şekilde sağlayan peynir sayesinde özellikle iftar yemeklerinde tercih edilen hafif tatlılar hazırlanabilir. Ülkemizde de hemen her pastanede rastladığımız Tiramisu tatlısının en güzel kıvamlı hali bu peynir sayesinde mümkün olmaktadır. Evde yapacağınız Tiramisu için öncelikle edinmeniz gereken malzeme bu nedenle Mascarpone peyniri olmalıdır. Atıştırmalık olarak tüketilmek istendiğinde ceviz, fındık, badem ile karıştırılarak tüketilmektedir.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Antalya’nın Side bölgesinde 25.000 m² ye kurulu olan Rani çiftliği; tarım, hayvancılık, süt ve süt ürünlerini üzerine doğal yöntemlerle üretim yapmaktadır. Sitemizde yabancı dünya peynir çeşitleri kategorisinde, %100 Türk sermayesi ile kurulmuş, zoru başarmış, İtalya başta olmak üzere, Avrupa kökenli bir çok peynir çeşidin ile yarışan Rani Çiftliği peynirlerini sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. Özellikle İtalya kökenli Permesan peyniri ustalık gerektiren bir üründür. Parmesan peyniri ülkemizde üretilip, İtalyan lezzetini aratmayacak özellik ve lezzeti taşımaktadır. Rani çiftliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için ranifarm web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER