100% doğal ürün

Manda Tereyağ (400 gr) | Kuka Çiftliği (TRY003)

Kuka Çiftliğinin özel üretiminde olan Manda Tereyağının, içeriğinde diğer sütlere göre iki kat daha fazla yağ bulunduran manda sütü, yağda çözülen vitaminlerin vücuda alınabilmesi ve kullanabilmesi adına da oldukça etkilidir.
40,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Manda sütü diğer sütlere göre daha fazla protein, vitamin ve mineral içerir. A vitamini bakımından da çok zengin olması dolayısıyla vücudun vitamin gereksinimi için çok önemlidir.İçeriğinde, diğer sütlere göre iki kat daha fazla yağ bulunduran manda sütü yağda çözünen vitaminlerin vücuda alınabilmesi ve kullanılabilmesi adına oldukça etkilidir. Ayrıca lezzet bakımından da manda kaymağına yakın damak tadıyla tüketmesi çok keyifli bir tereyağıdır.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

KUKA ÇİFTLİK

2011 yılında Kırklareli Istranca da kurulan Kuka Çiftlik,  2.000 baş üzerinde yerli ve kültür ırklardan oluşan büyük ve küçükbaş hayvanlarla doğal besicilik yapan bir çiftliktir. Doğal beslenme yönetimleriyle hormon ve benzeri ilaçlar kullanmadan besicilik yapmaya gayret eden nitelikli bir üreticidir.  Kuka çitlik ürünlerine yer vermemizin en büyük nedenlerinden biride kurucusunun yaptığı işe duyduğu aşktan kaynaklanmaktadır. web sayfasını incelediğinizde  göreceğiniz  bu güzel hikayeyi sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. O lezzet olarak üreticilerimizin hikâyelerine çok önem veriyor, onlardan aldığımız ilhamı sizlere aktarmaktan büyük keyif alıyoruz.  Sitemizde Kuka çiftlik in sucuk, Sosis, Kavurma, peynir ve bal ürünlerine yer vererek bölgesel zenginliğin, güzel bir işletmecinin ruhuyla sizlere ulaşmasını sağlamak istedik.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER