100% doğal ürün

Kurutulmuş Et (100 gr) | Kuka Çiftliği (SCK009)

Kuka Çiftliğinin kendi özel üretiminde olan kurutulmuş et , but etinin tuzlanması ve fümelenmesi ile elde edilir. Denemenizi tavsiye ederiz.
20,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

But etinin tuzlanması ve fümelenmesi ile elde edilir. Aslında etin kurutularak ömrünün uzatılması daha uzun saklanabilmesi için kullanılan en eski en geleneksel yöntemlerden biridir. Halk dilinde boşnak eti, balkan eti, kuru balkan, isli et, füme et olarak da bilinir.Balkan mutfağında pilavlara, yemeklere katılır, kahvaltıda tüketilir, meze olarak da sevilir.

Et ürünlerimizi kendi et işleme tesisimizde işliyoruz. Et ürünlerimiz sadece kendi yetiştirdiğimiz sürülerimizden elde edililiyor. Kuka Çiftlik'in et kaynağı sadece kendi çiftliğidir.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

KUKA ÇİFTLİK

2011 yılında Kırklareli Istranca da kurulan Kuka Çiftlik,  2.000 baş üzerinde yerli ve kültür ırklardan oluşan büyük ve küçükbaş hayvanlarla doğal besicilik yapan bir çiftliktir. Doğal beslenme yönetimleriyle hormon ve benzeri ilaçlar kullanmadan besicilik yapmaya gayret eden nitelikli bir üreticidir.  Kuka çitlik ürünlerine yer vermemizin en büyük nedenlerinden biride kurucusunun yaptığı işe duyduğu aşktan kaynaklanmaktadır. web sayfasını incelediğinizde  göreceğiniz  bu güzel hikayeyi sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. O lezzet olarak üreticilerimizin hikâyelerine çok önem veriyor, onlardan aldığımız ilhamı sizlere aktarmaktan büyük keyif alıyoruz.  Sitemizde Kuka çiftlik in sucuk, Sosis, Kavurma, peynir ve bal ürünlerine yer vererek bölgesel zenginliğin, güzel bir işletmecinin ruhuyla sizlere ulaşmasını sağlamak istedik.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER