100% doğal ürün

Kızartılabilir %100 Keçi Kese Peyniri (250 g) | Madalı Çiftliği (PYN011)

Madalı Kızartılabilir %100 Keçi Kese Peyniri özel üretimlerinden biridir. Diğer peynirlerden farklı olarak Kese Peyniri’nin mayalanması kendi süzme yoğurtlarıyla yapılmaktadır. Yapısı serttir ve ızgarada kızartılabilir. Sadece keçi sütü,süzme yoğurt ve kaya tuzu içerir
28,90 ₺ KDV Dahil

100% keçi sütünden, katkısız, koruyucusuz olarak üretilmektedir. Fabrikasyon bir makine peyniri değildir. Diğer peynirlerden farklı olarak Kese Peyniri’nin mayalanması markanın kendi süzme yoğurdu ile yapılmaktadır. Yapısı serttir ve ızgarada kızartılabilir. Sadece keçi sütü,süzme yoğurt ve kaya tuzu içerir. Tam yağlıdır, sütün içerisinden yağ çekilmez. En ufak bir keçi kokusu veya tadı alınmaz. Madalı Kese Peyniri daha çok kahvaltılarda tüketilen ya da ızgaralarda kızartılarak servis edilen bir lezzettir. Bunun dışında sağlıklı beslenmek adına keçi tüketmek isteyen fakat aromasını sevmeyenler için tam bir kurtarıcı olduğundan hem çocuklar hem de büyükler tarafından kahvaltılarda da çokça tercih edilmektedir.

Gramaj: 250 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 270,7

Yağ - 44,4

Doymuş Yağ - 15,01

Karbonhidrat - 2,6

Şeker - 0,64

Protein - 21,36

Tuz - 3,63

MADALI KEÇİ ÇİFTLİĞİ

2010 yılında ailece cümbür cemaat kurdukları hayallerini 2014 yılında hayata geçiren Madalı Keçi Çiftliği ailesi, kendi besi çiftliklerinden elde ettikleri sütlerle ürünlerine can vermektedirler. Özlenen eski geleneksel tatları yeniden yeşertmek ve daha nitelikli hale getirmek için verdikleri mücadele gerçek anlamda ürünlerine de yansımaktadır. Geleneksel lezzetleri Günümüz teknolojilerini kullanarak, Hijyen koşullarına bağlı kalarak üretim yapmaktadırlar.  %100 keçi sütü kullanarak ürettikleri ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Çiftlik hakkında detaylı bilgi almak için Madalı Keçi Çiftliği web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren,  buzdolabında +4 derecede muhafaza edilerek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

Lezzetli
14.09.2020

Ürünüm en hızlı şekilde geldi. Teşekkürler. Gayet güzel, ambalajı da sağlam.

BENZER ÜRÜNLER