100% doğal ürün

Keçiboynuzu Unu (250 Gr) | Naturelka (EKM019)

Keçiboynuzları, kabuklarıyla beraber çekirdeklerinden ayrılmadan temizlendikten sonra özel değirmenlerde öğütülerek hiçbir katkı maddesi eklenmeden un halini almaktadır. A,C vitaminleri ve sodyum bakımından oldukça zengin olan bu unu sağlıkla tüketebilirsiniz.
16,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • Glutensiz Glutensiz
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Üretim aşamasında, keçiboynuzları kabuklarıyla beraber çekirdeklerinden ayrılmadan temizlendikten sonra özel değirmenlerde öğütülerek hiçbir katkı maddesi eklenmeden un halini almaktadır.

Naturelka keçiboynuzu unu bir çok hamur işinde, sütlü tatlılarda, soslarda tek başına veya başka unlarla karıştırılıp kullanabilir. Hiçbir katkısı maddesi ve gluten içermez.

Gramaj : 250 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

 

Enerji ve Besin Değerleri ( 100gr için ) ;

Enerji (kcal / 100 gr )  - 229,91 kcal

Karbonhidrat - 51,16

Şeker - 17,57

Tuz - 0,59

Diyet lifi - 12,25

Protein - 14,5

Yağ - 5,85

NATURELKA

Aydın ilinin bereketli topraklarında kestane unu üretimiyle, üreticilik hayatına başlayan evli bir çiftin hikâyesinden doğan Naturelka markası, bugün onlarca glütensiz un üretimiyle sofralara renk katmaktadır. Ürünlerinin doğallığı, işletme sahiplerinin işlerine olan aşkıyla büyüyüp, gelişmiş olan bir marka. Glütensiz unların dışında sebze ve meyvelerden oluşan tozları ile mutfağınızda farklı lezzetler yakalayabilirsiniz.  Detaylı bilgi edinmek için Naturelka web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

sevdiğim markalardan
5.10.2020

glutensiz ve fonksiyonel beslenenlerin iyi bildiği, benim de çok severim kullandığım bir marka. Olezzette yer almasına memnunum

BENZER ÜRÜNLER