100% doğal ürün

Kavılca Unu (1 kg) | Kappadokia (EKM028)

Kavılca buğdayından elde edilen un hiçbir endüstriyel kimyasal ve katkı maddesi eklenmeden, taş değirmenlerde tam buğday unu şeklinde üretilmektedir. Kavılca Ununda bulunan gluten yapısı da, modern buğdayın aksine, atalık siyez buğdayında olduğu gibi değişime uğramamış, atalarımızın tükettiği gibi çözünebilir formdadır. Denemenizi tavsiye ederiz.
13,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Kavılca buğdayı, atalık, genetiği değişmemiş buğday çeşitlerinden ilk kültüre alınan çeşitler arasında yer almaktadır.Melezleme ya da başka bir dış müdahele yoluyla, genetik değişime uğramamış, nadir buğday çeşitlerimizdendir.Kavılca buğdayından elde edilen un hiçbir endüstriyel kimyasal ve katkı maddesi eklenmeden, taş değirmenlerde tam buğday unu şeklinde tüketicilerimize sunmaktayız.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

Kappadokia Tarım ve gıda alanlarında, ülkemizde ilk defa, tohum güvenliğinden yola çıkarak, “gerçek tohumlardan, gerçek gıdalara” sloganı ile üretim yapan.  2020 yılında, ülkemizin ilk atalık, genetiği korunmuş buğday çeşidinin tescilini gerçekleştiren bir markadır. Un ve Bakliyat ürün kategorisinde yer verdiğimiz Kappadokia markası, İç Anadolu’nun Kırşehir ilinde faaliyet göstermektedir. Detaylı bilgi için Kappadokia web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek uzun vadede tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER