100% doğal ürün

Kangal Sucuk, Acılı (250 gr) | Kuka Çiftliği (SCK006)

Düşük yağ oranına sahip olması dolayısıyla besleyici ve lezzetlidir. Yemesi keyifli bir sucuktur. Pişirme esnasında çok az yağ bırakır. Doğal dana bağırsağına dolum yapılarak üretilir ve fırınlanır. 5-6 gün arasında fermente odasında dinlendirilir. Pişirme esnasında çok fazla kurutmadan tüketmenizi öneririz.
25,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Et ürünlerimiz sadece kendi yetiştirdiğimiz sürülerimizden elde edilmektedir. Dışarıdan hayvan alımı veya et alımı yoktur. Baton sucuk düşük yağ oranına sahiptir. Pişirme esnasında çok az yağ bırakır. Selüloz kılıfa dolum yapılarak üretilmiştir. Az acılı baharat karışımına sahiptir. 6 kalibre baton sucuğu genelde pizza ve tost yapımında tercih edebilirsiniz.

Denemenizi tavsiye ederiz

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

KUKA ÇİFTLİK

2011 yılında Kırklareli Istranca da kurulan Kuka Çiftlik,  2.000 baş üzerinde yerli ve kültür ırklardan oluşan büyük ve küçükbaş hayvanlarla doğal besicilik yapan bir çiftliktir. Doğal beslenme yönetimleriyle hormon ve benzeri ilaçlar kullanmadan besicilik yapmaya gayret eden nitelikli bir üreticidir.  Kuka çitlik ürünlerine yer vermemizin en büyük nedenlerinden biride kurucusunun yaptığı işe duyduğu aşktan kaynaklanmaktadır. web sayfasını incelediğinizde  göreceğiniz  bu güzel hikayeyi sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. O lezzet olarak üreticilerimizin hikâyelerine çok önem veriyor, onlardan aldığımız ilhamı sizlere aktarmaktan büyük keyif alıyoruz.  Sitemizde Kuka çiftlik in sucuk, Sosis, Kavurma, peynir ve bal ürünlerine yer vererek bölgesel zenginliğin, güzel bir işletmecinin ruhuyla sizlere ulaşmasını sağlamak istedik.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER