100% doğal ürün

Honduras Honey Catuai Çekirdek Filtre Kahve 250 g | Sweet Heaven (ÇKA046)

Honduras kahvesi hafif bir yapıya ve ona biraz şekerli bir tat ile pürüzsüz bir kıvam sağlayan bal esintisine sahiptir. Bu kahve biraz meyve aroması ve içim sonrası hoş bir tat bırakmaktadır.
50,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Honduras kahvesi, Orta Amerika’nın en meşhur kahvelerinden biridir. Bu kahve deniz seviyesinden yaklaşık olarak 1400 metre yükseklikte yetiştirilir.

2011 yılında Orta Amerika’nın en büyük kahve üreticisi olan Honduras, 2012 yılında dünya genelinde kahve üretiminde 7. sıraya yükselerek Kolombiya ve Brezilya gibi ülkeler ile rekabet edebilecek seviyeye ulaşmış ve yüksek kaliteli arabica çekirdeklerinin ikinci büyük tedarikçisi haline gelmiştir.

Honduras kahvesi hafif bir yapıya ve ona biraz şekerli bir tat ile pürüzsüz bir kıvam sağlayan bal esintisine sahiptir. Bu kahve biraz meyve aroması ve içim sonrası hoş bir tat bırakmaktadır. 

 

Arabica Çeşidi: Caturra, Catuari

Aroma: Karamel,Meyvemsi

Asidite: Hafif

Bölge: Copan, El Parasiso

Gövde: Yuvarlarak, Orta

Hasat Zamanı: Aralık-Nisan

İşleme Metodu : Islak İşleme

Rakım: 1350 mt

Tadım Notları: Kompleks, Karamel, Meyvemsi

2007 yılında iki pasta ustası arkadaşın yollarının keşişmesiyle ortaya çıkan Sweet Heaven markası bugün 200 ün üzerinde çalışanıyla Türkiye nin en iyi donuk pasta üreticileri arasındadır. Pasta üretiminin dışında 2018 yılında kahve ve bitki çayları sektörüne yenilikçi ve dinamik yapısıyla giriş yaparak Dünya'nın en iyi kahve çekirdeklerini toparlayıp Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır. Ürettiği her ürünü aşk ve tutkuyla bir araya getirmeye çalışan sweet Heaven markasına sitemizde yer vermekten büyük keyif duymaktayız. Sizlerde gönül rahatlığıyla Sweet Heaven ürünlerini tüketebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. 
Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Amabaljı açıldıktan sonra en kısa sürede tüketmenizi öneririz. 
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER