100% doğal ürün

Guatemala Öğütülmüş Filtre Kahve (250 g) | Sweet Heaven (ÇKA021)

Guatemala Antigua, orta asiditesi ve rahat içimiyle eşsiz bir keyif kahvesidir. İster Frenc Press'te ister filtre kahve makinasında 1 fincan (225 ml) su için 1 ölçü kaşığı (15 gr) Guatemela Antigua filtre kahveyi demleyebilirsiniz.
35,50 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

%100 öğütülmüş arabica cinsi Guatemala Antigua filtre kahve

İster Frenc Press'te ister filtre kahve makinasında 1 fincan (225 ml) su için 1 ölçü kaşığı (15 gr) Guatemela Antigua filtre kahveyi demleyebilirsiniz.

Guatemala Antigua, orta asiditesi ve rahat içimiyle eşsiz bir keyif kahvesidir. Barındırdığı baharat ve çikolata notalarıyla mükemmel bir Latin Amerika kahvesidir.

Tadım Notları:Kara biber, Greyfurt, Çikolata

Asidite: Orta

Rakım: 1600-1700

2007 yılında iki pasta ustası arkadaşın yollarının keşişmesiyle ortaya çıkan Sweet Heaven markası bugün 200 ün üzerinde çalışanıyla Türkiye nin en iyi donuk pasta üreticileri arasındadır. Pasta üretiminin dışında 2018 yılında kahve ve bitki çayları sektörüne yenilikçi ve dinamik yapısıyla giriş yaparak Dünya'nın en iyi kahve çekirdeklerini toparlayıp Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır. Ürettiği her ürünü aşk ve tutkuyla bir araya getirmeye çalışan sweet Heaven markasına sitemizde yer vermekten büyük keyif duymaktayız. Sizlerde gönül rahatlığıyla Sweet Heaven ürünlerini tüketebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. 
Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Amabaljı açıldıktan sonra en kısa sürede tüketmenizi öneririz. 
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER