100% doğal ürün

Guatemala Antigua Santa Rosa Çekirdek Filtre Kahve 250 g | Sweet Heaven (ÇKA043)

Guatemala Antigua, bölgenin güney orta bölgesinde bulunan Santa Rosa vadilerinin zengin volkanik toplarklarından gelmektedir. Santa Rosa bölgesinde yetişen kahvelerin aromaları arasında çikolata en belirgin olanıdır.
45,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Guatemala Antigua, bölgenin güney orta bölgesinde bulunan Santa Rosa vadilerinin zengin volkanik toplarklarından gelmektedir. Guatemala, yaylaları, yüksek rakımları ve çevresinde bulunan volkanlardan gelen  zengin toprak yapıları itibariyle kahve tarımı için ideal bir ülkedir.  Santa Rosa bölgesinde yetişen kahvelerin aromaları arasında çikolata en belirgin olanıdır.

 

Bölge: Antigua Santa Rosa

Rakım: 1500-1800 mt

Arabica Çeşidi: Bourbon, Cattura

Hasat Zamanı: Ocak-Mart

İşleme Metodu: Islak İşleme-Güneşte kurutma

Aroma: Çikolata, Karamel

Gövde: Tam

Asidite: Orta

Tadım Notları: Şerbetçi otu, greyfurt, kiraz

2007 yılında iki pasta ustası arkadaşın yollarının keşişmesiyle ortaya çıkan Sweet Heaven markası bugün 200 ün üzerinde çalışanıyla Türkiye nin en iyi donuk pasta üreticileri arasındadır. Pasta üretiminin dışında 2018 yılında kahve ve bitki çayları sektörüne yenilikçi ve dinamik yapısıyla giriş yaparak Dünya'nın en iyi kahve çekirdeklerini toparlayıp Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır. Ürettiği her ürünü aşk ve tutkuyla bir araya getirmeye çalışan sweet Heaven markasına sitemizde yer vermekten büyük keyif duymaktayız. Sizlerde gönül rahatlığıyla Sweet Heaven ürünlerini tüketebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. 
Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Amabaljı açıldıktan sonra en kısa sürede tüketmenizi öneririz. 
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER