100% doğal ürün

Freeze Dried Kıtır Bamya Turşusu (10 g) | The Snack Haus Freeze (ATM009)

The Snack Haus ürünleri dünyanın en gelişmiş kurutma yöntemi ile kurutulmuş olup hiçbir kimyasal işlem olmadan kıtır kıtırdır. Şekilleri tamamen aynı kalan bu eşsiz ürünler hiçbir besin değeri kaybına uğramamıştır.Denemenizi tavsiye ederiz.
12,00 ₺ 12,84 ₺ KDV Dahil %7 İndirim
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

The Snack Haus ürünleri dünyanın en gelişmiş kurutma yöntemi ile kurutulmuş olup hiçbir kimyasal işlem olmadan kıtır kıtırdır. Şekilleri tamamen aynı kalan bu eşsiz ürünler hiçbir besin değeri kaybına uğramamıştır.

Dünyada ki en gelişmiş gıda kurutma teknolojisi olan freeze dry teknolojisi gıdaların şekline, rengine, kokusuna, tadına zarar vermeden, gıdanın içerisinde ki tüm suyun uzaklaştırılması ile gıdanın raf ömrünü uzun yıllar uzamasını sağlamaktadır.

The Snack Haus dondurarak kurutulmuş Bamya Turşusu ister çerez olarak ister çantanızda istediğiniz yerde istediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

THE SNACK HOUSE

Çıktıkları bir uzak doğu tatilinde alışamadıkları yerel tatlar ve yaşadıkları deneyimlerden yola çıkarak oluşturdukları fikirlerle ilk hikayeleri başlamıştır. Alışık olmadığımız ürün gruplarını yaptıkları ARGE çalışmasıyla eşsiz lezzetler haline gelmesini sağlayarak kendi alanında, ülkemi zinde gururlanmasını sağlayacak değişik bir lezzet sunmaktadırlar.  Gereksiz abur cuburlar yerine sağlıkla tüketeceğiniz, ömrü uzun, içinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan 5 farklı ürün çeşidiyle beğeneceğinizi umduğumuz bu lezzetleri mutlaka deneyimlemelisiniz.

Gıdaların içlerinde ki nem oranı %5’in altına iniyor. Nem olmayan bir ortamda hiçbir canlı organizmanın yaşama şansı yoktur. Canlı yaşamı olmayan bir ortamda küflenme, çürüme…vb bozulmalar meydana gelmez. Bu yüzden ürünlerimizi özel ambalajlarından çıkartılmadıkları sürece uzun yıllar saklanabilir.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER