100% doğal ürün

Fındık Ezmesi (270 g) | Mavi Çiftlik (RÇL044)

Doğal fındık ve doğal hurmanın birleşmesinden meydana gelen bu ürün içinde, koruyucu, kıvam arttırıcı hiç bir kimyasal veya yapay ürün bulunmadığı gibi, sadece fındık ve hurmadan yapılmış, doğal bir enerji deposudur. Deneyin vaz geçemeyeceksiniz.
35,90 ₺ 37,70 ₺ KDV Dahil %5 İndirim
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver
En iyi fındıklardan en iyi lezzet sloganı ile yola çıkan Mavi Çiftlik Fındık ezmesi, Doğal fındık ve doğal hurmanın birleşmesinden oluşmutur. İçinde koruyucu, kıvam arttırıcı hiç bir kimyasal veya yapay ürün bulunmadığı gibi, sadece fındık ve hurmadan yapılmış doğal bir enerji deposudur. 

MAVİ ÇİFTLİK

Geçirdiği ciddi sağlık sorunları sonrası, ekolojik, temiz ve ulaşılabilir gıdaya yönelik duydukları ilgiden sonra, yaptıkları araştırmaları deneyimleriyle pekiştirip Mavi Çiftliği kurmaya karar veren iki genç kadının hikayesidir. Mavi Çiftlikle yollarımız Mavi adını verdikleri hurmalı fındık ezmesini duyduktan sonra keşişti. Bu tadı bilenlerin yönlendirmesi ile kontağa geçtiğimizde, kurucularının mütevazi ve içten tutumları doğru yerde olduğumuza bizi inandırdı. Tadım yaptığımızda lezzetine bayıldığımız Hurmalı Fındık Ezmesi mutlaka sitemizde olmalı dedik. Bu lezzeti gerçekten sizlerin de çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Çocuklarınıza gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz, spor öncesi veya sonrası enerji toplamak için de kullanabilirsiniz :)

Üretim tarihinden itibaren serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

İnanılmaz Lezzetli
2.10.2020

Tadına bayıldım. keşke bu kadar güzel olmasaydı. herkese tavsiye ederim süper bir lezzet.

BENZER ÜRÜNLER