100% doğal ürün

Doğal Süt Reçeli (200 gr) | Dolunay (RÇL017)

Sütün yoğunlaştırılmış en lezzetli hali için sofralarınızda yer açın. Bebek mamasını andıran tadıyla sütün tüm saflığını hissedeceğiniz süt reçelini, dilerseniz kahvaltı sofralarınızda, tatlılarınızın içerisinde veya dondurmanıza sos olarak size eşlik edecek eşsiz bir lezzet.
20,90 ₺ KDV Dahil
  • yerli üretim Yerli Üretim

Dolunay markasının özel üretiminde olan süt reçeli katı ile sıvı arasında tatlı bir üründür.

Reçel, bir veya birkaç çeşit meyvenin, püresinin, pulpunun veya bunların karışımının, su ve şekerle uygun bir jel kıvamına getirilmiş karışımıdır. 

Denemenizi tavsiye ederiz.

Gramaj:200 gr
 

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

DOLUNAY REÇEL

Dolunay reçel üreticilerimiz arasında hikâyesini en çok beğendiğimiz firmaların başında gelmektedir. Hikayesi, ev hanımı olarak mutfağında yarattığı harika lezzetleri, çevresinden gelen yüksek talepler ve girişimci ruhunun sesini dinleyerek kolları sıvamasıyla başlamaktadır. İşletme sahibi Bedirhan hanımın mütevazi karakterini, işine olan aşkını kesinlikle ürettiği ürünlere de yansıtmaktadır.  Birçok ürünü bizim favorimiz olmasına karşın vişne reçelini, nar reçelini ve domates reçelini mutlaka denemelisiniz. Unutmadan söyleyelim Ev salçası ve çıtır kabak tatlısı da efsane diyebiliriz. Kısacası Dolunay reçel işinin hakkını kesinlikle vermektedir.

Üretim tarihinden itibaren reçellerin kuru ve serin bir ortamda hava almadan muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
0,0 Puan
0 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER