100% doğal ürün

Dana Sosis Istranca (250 gr) | Kuka Çiftliği (SCK004)

Taze dana etinin sinirlerinin tamamen ayırıp kıyma haline getirilerek ,özel baharat karışımı ile karıştırılmaktadır. Doğal kuzu bağırsağına dolum yaparak üretilmektedir.Denemenizi tavsiye ederiz.
24,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Kuka Çiftliği Istranca sosisi karkasın but kısmından elde edilen siniri tamamen ayıklanmış etten yapmaktadır.  Türk damak tadına uygun özel bir baharat karışımı kullanmaktadır. Yaptıkları karışımı doğal kuzu bağırsağına dolum yapıyor tek tek el ile kıvırıp bağlamaktadır. Doğal kuzu bağırsağı özel sosis yapımında kullanılır, kuzu bağırsağının yapısı ince olduğundan yerken rahatsız etmez. Istranca sosis alışılmış sosis algınızı değiştirecek lezzeti ile sizi şaşırtacak bir üründür. Arkadaşlarınız ve ailenizle kurduğunuz sofranıza keyif katacak, kahvaltılarda bile kullanmayı tercih edeceksiniz.Et ürünlerimizi kendi et işleme tesisimizde işliyoruz. Et ürünlerimiz sadece kendi yetiştirdiğimiz sürülerimizden elde edililiyor. Kuka Çiftlik'in et kaynağı sadece kendi çiftliğidir.

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

KUKA ÇİFTLİK

2011 yılında Kırklareli Istranca da kurulan Kuka Çiftlik,  2.000 baş üzerinde yerli ve kültür ırklardan oluşan büyük ve küçükbaş hayvanlarla doğal besicilik yapan bir çiftliktir. Doğal beslenme yönetimleriyle hormon ve benzeri ilaçlar kullanmadan besicilik yapmaya gayret eden nitelikli bir üreticidir.  Kuka çitlik ürünlerine yer vermemizin en büyük nedenlerinden biride kurucusunun yaptığı işe duyduğu aşktan kaynaklanmaktadır. web sayfasını incelediğinizde  göreceğiniz  bu güzel hikayeyi sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. O lezzet olarak üreticilerimizin hikâyelerine çok önem veriyor, onlardan aldığımız ilhamı sizlere aktarmaktan büyük keyif alıyoruz.  Sitemizde Kuka çiftlik in sucuk, Sosis, Kavurma, peynir ve bal ürünlerine yer vererek bölgesel zenginliğin, güzel bir işletmecinin ruhuyla sizlere ulaşmasını sağlamak istedik.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER