100% doğal ürün

Colombia Hulia Pitalito Çekirdek Filtre Kahve 250 g | Sweet Heaven (ÇKA038)

Colombia Pitalito, yüksek asiditesi, İyi gövdesi, karamelize yapısı ile güzel bir keyif kahvesidir. Bu çekirdek, Colombia Hulia’nın güneyinde yer alan Labayos vadisindeki Pitalito bölgesinden gelir.
43,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Bu çekirdek, Colombia Hulia’nın güneyinde yer alan Labayos vadisindeki Pitalito bölgesinden gelir. Ülkenin güneyindeki bu bölge, Andes Dağı’nın ayağına kurulmuştur.Volkanik bakımdan zengin toprak, çekirdeğe zengin mineral içeriği sağlamakta önemli bir rol oynar.

Colombia Pitalito, yüksek asiditesi, İyi gövdesi, karamelize yapısı ile güzel bir keyif kahvesidir.

Bölge: Laboyas Vadisi, Hulia

Rakım: 1300-1800 mt

Arabica Çeşidi: Cattura ve Castillo

Hasat Zamanı: Ekim-Şubat

İşleme Metodu: Islak İşleme

Aroma: Karamel

Gövde: Orta

Asidite: Yüksek 

Tadım Notları: Karamel,Meyve,Limon

2007 yılında iki pasta ustası arkadaşın yollarının keşişmesiyle ortaya çıkan Sweet Heaven markası bugün 200 ün üzerinde çalışanıyla Türkiye nin en iyi donuk pasta üreticileri arasındadır. Pasta üretiminin dışında 2018 yılında kahve ve bitki çayları sektörüne yenilikçi ve dinamik yapısıyla giriş yaparak Dünya'nın en iyi kahve çekirdeklerini toparlayıp Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır. Ürettiği her ürünü aşk ve tutkuyla bir araya getirmeye çalışan sweet Heaven markasına sitemizde yer vermekten büyük keyif duymaktayız. Sizlerde gönül rahatlığıyla Sweet Heaven ürünlerini tüketebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. 
Üretim tarihinden itibaren kuru ve serin ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Amabaljı açıldıktan sonra en kısa sürede tüketmenizi öneririz. 
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER