100% doğal ürün

Bezelye Proteini (200 g) | Veggy (URN024)

Veggy markasının özel üretiminde olan bezelye proteini, aslında bol proteinli bezelye kıymasıdır. Yemeklerinize lezzet katacak bu ürünü denemenizi tavsiye ederiz.
29,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
  • vegan Vegan
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Bezelye en yaygın olarak küçük küresel tohum veya bakla meyvesi Pisum sativum'un tohum kapsülüdür. Her bölmede yeşil veya sarı olabilen birkaç bezelye bulunur. Botanik olarak, bezelye meyvelerdir, çünkü tohum içerirler ve bir çiçeğin yumurtalığından gelişirler.

Bezelye proteini fazla proteinli bezelye kıymasıdır. Yemeklere mükemmel lezzet katmaktadır. Kıymanın kullanıldığı her yerde kullanabilirsiniz. Patlıcan musakkayı ya da bolonez sosunu bezelye proteinle denemenizi tavsiye ederiz.

100 g için Besin Öğeleri:

Enerji (kj/kcal) - 410

Yağ (g) - 7,6

Karbonhidrat (g) - 16,9

Protein (g) - 66,5

Lif (g) - 4,5

VEGGY

Günümüzde vegan beslenmenin gün geçtikçe yaygınlaşması Veggy markasının sahip olduğu etik değerlerle buluşup markanın yaratıcı bir kimlikle ortaya çıkmasını sağlamış. Veggy Ürünlerinin taze kalabilmesi için hiçbir koruyucu madde kullanmamaktadır. Ürünlerinin yüksek proteinli, besleyici  ve lezzetli olmasına çok önem göstermektedirler. Tamamen %100 yerli olan marka Vegan ürün kategorisinde ülkemizi en iyi temsil eden marka olma özelliğini taşımaktadır. Veggy hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Üretim tarihinden itibaren dolabınızda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER