100% doğal ürün

Beypazarı Kurusu (400 g) | Arabul Fırını (EKM031)

Beypazarı kurusu, Ankara'nın Beypazarı ilçesine has bir kurabiyedir. Denemenizi tavsiye ederiz.
12,90 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Beypazarı kurusu, Ankara'nın Beypazarı ilçesine has bir kurabiyedir. Malzemeler; un, süt, tereyağı, yaş maya, tuz, margarin, tarçın ve tercihe göre mahleptir. Sert olmasından dolayı "yaş kuru" denen daha yumuşak bir türü de bulunmaktadır. Sadece Beypazarı'nda üretilen kuru bir yıl tazeliğini korumaktadır.

Gramaj:400 gr 

Denemenizi tavsiye ederiz. 

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

ARABUL BEYPAZARI KURUSU

Beypazarı kurusu denilince akla gelen ilk marka olduğunu duyunca doğrudan firmayı araştırmaya başlayıp doğru adreste olduğumuza inandık. Arabul fırını tarihi taş odun fırınında pişirdiği Beypazarı kurusunu gerçekten en lezzetli yapan markadır diyebiliriz. Yoğun tereyağı kullanımı, taş fırının farkı ve yılların deneyimiyle buluşunca ortaya ayrıcalıklı bir lezzet çıktığına inanabilirsiniz.  Bu tadı biliyorsanız, yâda bu ürünü hiç denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririz.  Sadece Beypazarı kurusunu sizlerin beğenisine sunduğumuz Arabul fırınının bir web sayfası olmadığı için bilen bilir diyerek araştırmayı size bırakıyoruz.

Üretim tarihinden itibaren oda sıcaklığında kapalı bir şekilde muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER