100% doğal ürün

Acılı Tarhana (1000 g) | Aysel Özer Uşak Tarhana (BKL031)

Aysel Özerin Uşak da özel üretiminde olan tarhana , acılı olarak üretilmektedir. Birçok sağlığa faydası bulunan ve kışları içimizi ısıtan Uşak yöresine ait tarhanayı denemenizi tavsiye ederiz.
32,00 ₺ KDV Dahil
  • organik ürün Organik
  • yerli üretim Yerli Üretim
Stokta Yok
Gelince Haber Ver

Aysel Özerin Uşak da özel üretiminde olan tarhana , acılı olarak üretilmektedir.Tarhana Çorbası Orta Asya’dan saray mutfaklarına taşınmış, yüzyıllar boyu sabah kahvaltılarında ve yemeklerden önce içilmiştir. Sağlığa birçok faydası bulunan ve kışları içimizi ısıtan Uşak yöresine ait tarhanayı denemenizi tavsiye ederiz.

Gramaj:1.000 gr

Denemenizi tavsiye ederiz.

Bu konu hakkında henüz bilgi belirtilmemiştir.

AYSEL ÖZER UŞAK TARHANASI

2.000 yılında hamaratlı bir ev hanımının hikâyesinden doğan Aysel Özer uşak tarhanası. Uşak’ın meşhur tarhanasını, çevresinin pozitif yöndeki baskılarıyla üretip ticari hayata geçirmiş. Birçok ev hanımına örnek olacak bu girişme, daha sonra aile fertlerinin de katılmasıyla proje daha çok büyüyüp tüm Türkiye ye dağılmaya başlamış.  Ürününe duyduğu güvenle birlikte coğrafi işaretli ürün sertifikasını da alarak aranılan ve çok sevilen bir marka haline gelmiş.

Mütevazi, içten ve samimi diyaloğu, işine duyduğu aşkı bizce fazlasıyla ürünlerini de yansımış.  Sayfamızda hikâyesini çok beğendiğimiz markalardan biri olan Aysel Özer Uşak Tarhanası hakkında daha fazla bilgi edinmek için ‘’uşaktarhana’’ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tarihinden itibaren serin, kuru ortamda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.
Çok İyi (0)
% 0
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
1,0 Puan
1 kişi puan verdi

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.
BENZER ÜRÜNLER